Öğrencilere mobil eğitim

'Etüt Merkezi' forumunda eftelya tarafından 8 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Doğa Koleji ve Turkcell İşbirliği ile Mobil Eğitim Devri Başlıyor. Öğrencilerin meslek ve kariyer seçimlerine yardımcı olan, bilim ve sanat dallarında girişimcilik ruhunu destekleyen t-MBA Eğitim Modeline destek verecek proje öğrencilere mesleki gözlem fırsatı da sunuyor.Öğrencilerin girişimcilik ruhunu teşvik etmek üzere Doğa Koleji ve Turkcell girişimcilik yarışması düzenleyecek. Yarışmada finale kalanlara girişimcilik konusunda danışman desteği verilecek, girişimcilik ekosisteminin de katkılarıyla finalistlerin projeleri de şekillendirilecek.

  Kolejin Öğrenci Meclisleri ülke çapında ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım kampanyaları düzenleyecek. Sosyal medya aracılığı ile ortak yarışma ve projeler değerlendirilecek. Bu iş ortaklığı sayesinde önümüzdeki dönemde öğretmenler öğrencilerine mobil telefonlarından eğitim de verecek. Öğrencilerine 3D teknolojisini de sunan kolejde, dünyanın her yerine canlı konferans ile erişim imkanı, uydu bağlantısı ve sınıfa uzaktan erişim imkanı da veriliyor.

  t-MBA nedir? : MBA for teenagers (t-MBA), işletme yüksek lisans programının liselere göre yapılandırılmış halidir. Bu eğitimlerin sonunda öğrencilere Avrupa Birliği'nin de eğitimde 2020 Stratejisi (ET 2020 Strategy) olarak açıkladığı yeterlilikler kazandırılması amaçlanıyor.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Aralık 2012
Yükleniyor...
- Öğrencilere mobil eğitim Forum Tarih
2 Sene Üst Üste Kalan Ögrencilere... Merak Ettiklerimiz 24 Ocak 2013
Öğrencilere Gönüllü Ders Veriliyor Merak Ettiklerimiz 16 Ekim 2012
Tablet Bilgisayar Öğrencilere Ne Zaman Verilecek Merak Ettiklerimiz 25 Eylül 2012
Öğrencilere Ne Zaman Tablet Verilecek Merak Ettiklerimiz 24 Eylül 2012