Ofis araç gereçleri

'Resimli Konular' forumunda alemşah tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Uzaylı Makas Tutucu

Makasçı Edwards tarafından üretilen bu ürün, bir makas tutacağı. Masaüstü dekorasyonunu renklendirmek isteyenler için üretilen bu ürün, sempatik yapısı ile ofislere renk katabilir.

Yastık Kitabı

Yine bir Japon icadı olan bu ürün, çok çalışanlar düşünülerek üretilmiş, kitap şeklinde yastık. Günde 20 saat çalışan Japonlar tarafından büyük ilgi gören bu ürün, uykusever çalışanlar için uygun gözüküyor.

Kalem Tutucu Ceset

Kalemlerinizin masa üstünde dağınık durmasından rahatsız olanlar veya en lazım olduğu anda kalem bulamayanlar için üretilen bu şirin malzeme bir kalem tutucu. Kalemlerinizi üstüne batırıp, derli toplu durmalarını sağlayabilirsiniz.

Amacı Olmayan Dev Ataç

Hangi amaçla üretildiği üreticisinin bile bilmediği bu ürün, dev bir ataç. Ben hangi amaçla bunu ekledim onu da ben bilmiyorum.

USB Boyun Masajı

İş hayatı genellikle bilgisayar başında geçen çalışanların aradığı tipte bir ürün olan bu aletin pofuduk yüzeyini, yılan gibi boynunuza sarıyorsunuz ve USB bağlantısı sayesinde o size masaj yapıyor.

Meyveli Yapışkanlı Kağıt

Bu ürün bir japon firmasının tasarladığı bir ürün. Cıvıl cıvıl, renkli meyve dizaynı verilmiş bu yapışkanlı kağıtlar, özellikle bayan ofis çalışanlarının/öğrencilerin ilgisini çekebilir.

Konuşan Ataç

gerçekten çok yaratıcı. Baloncuk şeklinde olan bu ataçları kağıda takıp içine not yazabiliyorsunuz. Sizi bilmem ama ben sevdim bu ürünü. Basit bir demir ataçla yapılabilecek en güzel ürünlerden biri.