Ödüllü Doğa Fotoğrafları

'Resimler' forumunda Wish tarafından 23 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Usta Fotoğrafçılardan Ödüllü Doğa Fotoğrafları
    ödüllü-doğa-resmi5.
    ödüllü-doğa-resmi1. ödüllü-doğa-resmi2.JPG ödüllü-doğa-resmi3. ödüllü-doğa-resmi4.
    ödüllü-doğa-resmi5. zn2mvig4. 9vjxv7kx3.

2. Cevap: Ödüllü Doğa Fotoğrafları
    ödüllü-resim. ödüllü-resim1. ödüllü-resim2. ödüllü-resim3. ödüllü-resim4.
    ödüllü-resim5. ödüllü-resim6. ödüllü-resim7. ödüllü-resim8. ödüllü-resim9.

3. Cevap: Ödüllü Doğa Fotoğrafları

Manzaralar süper emeğine sağlık

4. Cevap: Ödüllü Doğa Fotoğrafları
    bu ne trafik ya karınca gibi biryerden kaçış var sanki :f20:

5. Her biride ilginç ve güzel kareler seçim yapamadım.Ellerine sağlık canım:f196:

6. Harika resimler gerçekten ödülü hak etmişler yani..:f196:Teşekkürler Şekerciimm..:f196:

7. Bazı fotoğrafları gereğinden çok beğendim.. :)....

8. Hakkari'de etkili olan kar yağışının ardından kent tamamen beyaza büründü. Bazı mahallelerde vatandaşlar kendi imkanlarınca açtıkları yolu kullanarak evlerine gidip geldi. (Yılmaz KAZANDIOĞLU - 22 Aralık 2008)

Cumhurbaşkanı'nı karşılamak üzere havaalanına gelen tören kıtası askerleri, kırmızı halının üzerine basmamak için karşı tarafa halının üstünden atlayarak geçtiler. (Mehmet ÖZDOĞRU – 3 Ekim 2008)

Kayseri'de iki gün önce dünyaya geldiği belirlenen bebek, boş bir tarlada terk edilmiş halde bulundu. Bebeğin üzerine "buluntu" yazılı bir bant yapıştırıldı. (Vedat DOĞAN – 2007)

İstanbul Boğazı, sabah saatlerinde etkisini gösteren yoğun sis nedeniyle hoş bir görüntü oluşturdu. (Sinan GÜL - 14 Nisan 2007)

Eminönü otobüs duraklarının yakınında bulunan ve alt geçidi kullanmayan bir vatandaş, "Lütfen yaya alt geçidini kullanınız" yazılı tabelanın altından geçmeyi tercih etti. (Oktay ÇİLESİZ - 1998)

Ankara'nın kuru soğuğuna çıplak ayaklarıyla meydan okuyan çocuklar. (Fırat YURDAKUL - 2004)

9. gercekten odulu hak etdiler cok beyendim:)