Ödev Kapağı Nasıl Hazırlanır

Konusu 'Ders notları' forumundadır ve EyLüL tarafından 19 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. EyLüL Üye

Ödev Kapağı Nasıl Hazırlanır Örnekler

Ödevlere nasıl kapak yapacağınıza dair bilgileri sunmak istiyoruz. Ayrıca siz öğrenci kardeşlerimizin işlerini kolaylaştırabilmek adına ödev kapağı örneklerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ödev kapağını önemsemeyen arkadaşlar olabilir lakin ödev kapağı notunuza en az 10 puan olarak etkide bulunur bunu bilin. Ödev kapağında görsellik ve düzen çok önemli çoğu eğiticide buna önem verir.

Dönem ödevi hazırlarken işinize yarayacak ve sizi büyük bir dertten kurtaracak bu hazır kapaklar ile sorunsuz bir dönem ödevi sunabileceksiniz.

Hazır kalıplar halinde Microsoft Office Word ortamında hazırlanan Tablo ve Resimler dönem ödevini hazılarken size büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bu kapkaları kullanmak sizin isteğinize kalmıştır.İstediğiniz gibi değişikliklerde yapmanıza olanak tanımaktadır.Dönem ödevlerinize kapak hazırlarken bu tabloları ve resimleri kendi bilgilerinize göre rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
    Böylece profosyonel bir şekilde dönem ödevlerinize kapak hazırlamış olacaksınız.

Ödev Kapağı Örnekleri

Dönem Ödevi Kapakları İçin Tıklayınız http://www.forumdas.net/odev-ve-tezler/odev-kapaklari-ornekleri-47074/

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Ödev Kapağı Nasıl Hazırlanır

Sadece kapak nasıl hazırlanır cevabını öğrenmek istiyorum lütfen yardım edin
  3. Misafir Ziyaretçi

yha sadece ödev kapağı nasıl hazırlanır bu bilemi yok yha
  4. Misafir Ziyaretçi

benim icin iyi birsey ama a4 kagıdını alamadıgım icin yapamıyorum
  5. Misafir Ziyaretçi

bunları yazmak o kadar mı zor alın bir kağıt yapın

Benzer konu başlıkları: Ödev Kapağı
Forum Başlık Tarih
Ders notları Siyah Beyaz Ödev Kapağı Örnekleri 25 Şubat 2012