Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

'Ders notları' forumunda Blizzard tarafından 19 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Ödev kapağı istekleri

Öğrenci arkadaşlar ödev kapağı arıyorsanız ve dilediğiniz şekilde bir ödev kapağı bulamadıysanız, bu başlık altında hangi dersle alakalı bir kapak aradığınızı, ödev konusunu belirtirseniz en kısa zamanda sizin için ödev kapağı hazırlanacaktır.

2. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Blizzard abi ilk istek benden olsun. Fen ve Teknoloji dersimiz için öğretmenimiz "Uyuyan Canlıları Uyandırmak" konulu bir ödev verdi. Rica etsem benim için bir tane kapak hazırlayabilir misin?
    Şimdiden teşekkürler

3. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Canımın içi ne ilginç bir ödev öyle o..:)Uyayan canlılarını niye uyandırırmışız garezimiz neymiş çok merak ettim bunu forumda konu olarakta bekliyorum senden..;)

4. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Böyle birşey olur mu yoksa istediğin özel bir şey varmı küçük hanım

5. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

benim türkçe performans devim var atatürkün özdeyişleri konulu kapakta yardımıcı olurmusunuz teşekkürler ?rica etsem bide kapağa ATATÜRKÜN BİR RESMİNİ KOYARMISINIZ

6. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Rica etsem bana vefa konulu bir kapak hazırlar mısınız ?

7. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Abİ bende mÜzİk dersİ İle İlgİlİ bİr kapak İstİyorum konusu bİr mÜzİsyenİn hayatini yazmak gİİbİ bİrŞey arkasinda forum daŞ nte yazmassa memnun olurum abİ bİde sİz bÜ kapaklari yapionu z İyİde bİz bÜyÜttÜĞÜmÜzde bulanik gÖsterİyor yanİ emeĞİnİze yazik oluor
    not : Abİ yarin sabaha yaparsan sevİnİrİm ÇÜnkÜ yarin gÖtÜrcem
    .

8. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

türkçe performans ödvi için hoca eleştiri türünün özelliklerini ödev verdi rica etsem benim için kapak hazırlar mısınız ?

9. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

Benim için matematik performans kapağı yaparmısınız:) üstünde ''Pİ GAZETESİ'' yazarsanız çook sevinirim :)

10. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

matematik dersi için (düzlemdeki doğrular )kapak hazırlar mısın

11. Cevap: Ödev kapağı isteyenler buraya, ödev kapağı yapılır

sosyal bilgiler için çizilebilecekve kolay ama güzel bir kapak arıyorum içinde içindekiler ve kaynakçada olursa sevinirim.....