Odadan Kaçış Oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda Wish tarafından 9 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Uzun zamandır kendimizi odaya kilitleyip çıkmak için uğraşmamıştık.:) Macera arayan kendini odaya kilitleyip çıkmak için uğraşmak odadan kurtulma başarısını elde etmek isteyen buyursun odaya. Ya hep beraber çıkarız ya da kaçan kurtulur diyelim ;) Ben çıkarken gönlüm sizlerin hapis kalmasına razı gelmez derseniz ipuçlarını paylaşalım.

Hadi kolay gelsin. İyi oyunlar

Nasıl Oynanır ?

Ortadaki yuvarlağa tıklayarak oyuna başlayın. Odaları dolaşmak için oyun penceresinin sağ ve sol taraflarına tıklayın. Oyundaki objleri bularak bunları doğru yerlerde kullanın ve odadan kaçın.

odadan-kacis-oyunu-.JPG

alemşah bunu beğendi.

2. Cevap: Odadan Kaçış Oyunu

çıkamdaımm yaa...

3. Cevap: Odadan Kaçış Oyunu

Tamam ilk ipuçlarını açıklıyorum.

İlk bölümde vantilatörün dibindeki parkeye tıklayın. Parke yakın görünüme geçecektir. Oraya tıklayın parkenin arasındaki bardağı alın.Sonra musluğun üzerindeki fayanstan bir parça alın.Altındaki dolabı açın.Dolapta duran parçayıda alın.Çöpün altındaki şifreleriyi çözmeye çalışın. Ben daha çözemedim.Sonra su ısıtıcısını alın.

Şimdilik bu kadar ipucu yeter :f196:

4. Cevap: Odadan Kaçış Oyunu

Çok güzel oyun kızım doya doya oynuyor teşekkür ederiz. Barbie oyunları her zaman kaliteli ve vakit geçiren oyunlardır.

5. egedeniz

egedeniz Yasaklı

Cevap: Odadan Kaçış Oyunu

benden de ipucu ;"enertron" diye bişi yazıyoya ordaki kutucuklardan birinin içinde çizgili bişeyler var onun üzerine basın (onu alın) çeşmenin altındaki dolaptan aldığınız yine içinde çizgili bişeyler olan şeyi alın sonra onları bulmaca yeri gibi biyer var oraya gittikten sonra o aldığınız içinde çizgili bişeyler olan şeyi oraya sürükleyip bırakın orada büyüyecek o musluğun üzerindeki fayanstan birisini alın ve yine o bulmacanın olduğu yere gidip yine aynı hareketi tekrarlayın artık bulmacayı çözersiniz:f196: