Nokia Facebook Fotoğraf Yükleme Eklentisi

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 8 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Nokia İçin Facebook Fotoğraf Yükleme Eklentisi

  Nokianın Symbian işletim sistemli cep telefonlarından birini kullanıyorsanız bundan sonra kendi çektiğiniz fotoğrafları Facebooka aktarmak için Facebook uygulamasına girmeniz gerekmeyecek.

  Furtiv tarafından yayınlanan eklenti sayesinde, Nokia cihazınızın kamerasıyla çekilen fotoğrafları ister çekim anında, ister galeri üzerinden Facebook hesabınıza yükleyebileceksiniz.


  Eklenti Nasıl Kullanılır?

  Önce telefonunuzu bilgisayara bağlayarak ya da cihazda yeralan uygulamayla Ovi Mağaza‘ya giriş yapıp Buradanuygulamayı indirmeniz gerekiyor. Gerekli onayı verdikten sonra kısa süren kurulum işlemi tamamlanıyor.


  Kullanmaya başlamadan önce, uygulama klasöründe FB plug-in adlı uygulamaya giriş yaparak, ayarlar indikten sonra Activate tuşuyla Facebook‘a giriş yapıp, uygulamaya izin vermeniz gerekiyor.

  Facebook onayının ardından çektiğiniz her türlü fotoğrafı Facebook‘ta yayınlayabilirsiniz. Fotoğraflarınız furtiv Photos adlı bir albümde toplanıyor, albümün hem ismini hem de gizlilik derecesini dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Nokia Facebook Fotoğraf Forum Tarih
Nokia’dan İki Akıllı Telefon Müjdesi! Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Nokia Lumia 625 Özellikleri Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Nokia Lumia 2520 Tablet Özellikleri Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Nokia Lumia 1320 Özellikleri Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016