Noikia'sı Olanlar Dikkat!!!

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Nokia Cep Telefonu Olanlar, Dikkat!

  Nokia resmi bir açıklama yayınlayarak tam 14 milyon cep telefonu şarj aletinin toplatılacağını duyurdu. Hatalı şarj aletleri hangileri öğrenmek istiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz.

  Nokia bugün milyonlarca kullanıcısını yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. Yayınlanan açıklamada, çok sayıda Nokia şarj aletinde hata tespit edildiği ve hatalı modellerin toplatılacağı belirtildi. Çin'de üretildiği belirtilen hatalı modellerin dış plastik kaplamalarının kendiliğinden çıkabildiği ve şarj aletinin iç kısmının ortaya çıktığı, bu yüzden fişe takılı şarj aletlerinin tutulması halinde elektrik çarpabileceği belirtildi.  Bu modellerdeki şarj aleti olanlar dikkat etsin

  Yapılan rutin testlerde ortaya çıkan sorundan kaynaklanan bir kaza henüz meydana gelmedi fakat Nokia yaşanabilecek olayları önlemek amacıyla hatalı şarj aletlerini ücretsiz değiştirecek. Hatalı modellerin ise, 15 Haziran 2009 ile 9 Ağustos 2009 tarihlerinde üretilmiş AC-3E ve AC-3U, 13 Nisan 2009 ile 25 Ekim 2009 tarihleri arasında üretilmiş AC-4U modelleri olduğu belirtildi. Nokia, şarj aletinin hatalı olup olmadığını anlamak isteyenler için bir web sitesi hazırladı.BURAYA tıklayarak ulaşabileceğiniz sitede, şarj aletinizin model numarasını girip kontrol edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden ücretsiz değişim için başvurabilirsiniz.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 31 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Noikia'sı Olanlar Dikkat Forum Tarih
İlk müslüman olanlar kimlerdir kısaca İslami Bilgiler 11 Nisan 2016
whatsapp da çevrimiçi olanları nasıl görürüm Sosyal Medya 23 Temmuz 2015
Kadir gecesinde regl olanlar ne yapabilir Mübarek Gün ve Geceler 25 Haziran 2015
ülseri olanlar sahurda ne yemeli Sağlıklı Beslenme ve Diyet 18 Haziran 2015