Nihat Doğan Survivor geyikleri

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 17 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. - Bütün programlarını iptal edip türk halkı için programa katılıyor büyük fedakarlık.

- Nihat Doğan'ın Pascal Nouma'ya Hacı abi demesi ahahahaha

- Nihat Doğan o helikopterin pervanesine takılsın iice bi dönsün bi kendine gelsin artık

- Survivor adasında 10. dakikasını geçiren Nihat Doğan: "Deniz olacağını zaten bekliyorduk

- tamam hadi bitti oyun,nihat doğan'ı bıraktınız adaya,kurtulup dönebilirsiniz artık.

- Nihat Doğan adaya indikten sonraki ilk fantastik açıklamasını yaptı: "Denizi zaten bekliyorduk"

- baltalı ilah!! nihat doğan!

- nihat doğan helikopterden atladıktan sonra adaya doğru değil, okyanusa doğru yüzmüş doğrumu

- Nihat doğan adada 55 gün kalırsa, saçı sakalı uzatır, yurda döndüğünde elinde dominikten getirdiği asasıyla kendini mesih ilan eder

- üzgünüm ama nihat doğan gerçek, bilin istedim

- Nihat Doğan : Bizim arabamızda geri vites yok

- ah nihat doğan kendini bize karşı sorumlu hissediyormuş, rahat uyku uyuyabilirim o zaman bu gece oh

- nihat doğan survivoru namus meselesi yapmış hobareyy

- survivor da yanan meşale ile birlikte nihat doğan ın sevinç gözyaşlarına boğulması beni benden aldı yok böle bişey

- Nihat Doğan: Pascal çok stratejist bir arkadasımız hepimizin icinde farklı bir power vardi ve kazandık başardık mutluyuz...

- Nihat Doğan ve Survivor. Bu adam belki burada doğal seleksiyona uğrar. Gaia'nın bir şekilde ayıbını örtmesini bekliyorum