Neylerin Sesi

'En Güzel Şiirler' forumunda ceylan64 tarafından 30 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. ney lerin sesi

Bu benim ilk tasavvuf şiir denemem yardımlarından dolayı
    Fatoş Huy hanımefendiye teşekkür ederim saygılarımla

[SES]http://www.neyzen.com/images/taksim/salih_bilgin/salih_bilgin_f_feza_p_i_hakki.wma[/SES]

Ney : FERAH-FEZÂ PEŞREV-İ. HAKKI BEY

Wish, HazaN ve Oylesine bunu beğendi.

2. emeğinize kaleminize sağlık resim de çok ilginç.

3. İlk denemem diyorsunuz ama harika olmuş neyde çok ayrı bir hava katmış sunuma..:f40:

Tebrik ederim nefis olmuş..:f118:

4. Bir Arkadaşimiz Kim Bilmiyorum Ney Eklemiş Ve şiirim çok Anlam Kazandi Sayesinde Kendisine çok Teşekkür Ederim Adinida Bağişlarsa Menun Olurum

5. Emeğinize sağlık
    Paylaşım için teşekkürler.

6. selam

meral hanım ne diyebilirimki tek kelimeylle harika olmuş ilk çalışmanız olmasına rağmen muhteşem ötesi ve ney ilede daha çokı anlamlı hale gelmiş yüreğinize kaleminize sağlık en derin saygılarımla devamını bekliyorz :f118: :f118: :f40:

7. Paylaşım için tşkler Meral Hanım ney de eklenince dahada anlamlı olmuş :f40:

Emeğinize sağlık :f97:

8. Şiir, resim ve müzik.. Tek kelime ile mükemmel bir sunum :f40:

Ellerinize, kaleminize saglıık Ceylan :) :) :)

9. emeğine yüreğine sağlık CEYLAN:f118: çok güzel bir paylaşım:f118: resim harika görünüyor

10. teşekkürler meral hanım harika bir şiir ney sesi insanı hüzünlendiriyor:(
    yüreğinize kaleminize sağlık paylaşım için teşekkürler :f9: :f9:

11. Resim,şiir ve ney sesi mükemmel bir sunum.Harikasınız Meral Hanım emeğinize sağlık:f118: :f118:

12. İlk deneme diyorsunuz ama sanki yıllardır yazıyorsunuz kaleminizin kuvvetli olduğunu az çok biliyordum ispatlanmış oldu ney sesi, resmin ilginçliği ve anlamlı dizelerle dört dörtlük bir çalışma olmuş bravoooo (+rep)

13. İlk deneme bu ise gerisini düşünemiyorum :f40: Emeğinize yüreğinize kaleminize sağlık:f9: :f9:

14. Siirdeki mistik hava ney sesinle vurgulanmis, gzl bir calisma.

Eline saglik.
    :f118:

15. Öncelikle asıl ben sana teşekkür ederim canım, çalışmalarını minikte olsa, benimle paylaştığın için...:f97:

Şiirini ilk okuduğumda hissettim o Tasavvuf'un mistik havasını ve huzurun'unu
    ayrıca ney'in gerçek seside eklenince, dinlemesi huzur verirken, meditasyona doğru itiyor...
    sanki gözün alabildiğince bir ufuk ve altında yemyeşil çimlerin aralarında envayi çeşit kırçiçeklerin kokusunu algılamak gibi....

bazen düşünüyorumda, ne kadar şanslı bir milletiz....
    kültür zenginliğimiz, her konuda....
    özellikle yabancıları etkiliyen Tasavvuf ve Mesnevi çeşitlerimizin izine senin bu harika şiirinde rastlamak,
    beni oldukca heyecanlandırdı.... :f58:

seni yürekten kutlarım ve hiç durmadan davam diyorum;)

16. gerçekten mükemmel olmuş şiir ile müziğin havası insanı alıp götürüyor hayran kaldım paylaşımlarınızı bekliyoruz

17. Buna ilk denemem dediğinize göre geriden
    çok güzelleri gelecektir eminim.Yüreğinize sağlık

18. Valla ilk denemede bu kadar olursa diğerlerinin mükemmelliğini düşünemiyorum bile. Şiir harika. Ney dersen zaten alıp götürüyor insanı. Ne diyebilirim ki.... Bende de bir (+rep) olsun.

:f118: :f118: :f118: