Neye Karşısın?

'Güncel Bilgiler' forumunda Jeeny tarafından 19 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Şuna şuna uyuz oldum dediğiniz yada şu olsa uyuz olurum şunu yapsalar uyuz olurum dedikleriniz varsa hadi bakalım ..yazın..

2. yüze gülüp arkadan söyleyenlere uyuz olduğum kadar hiç birşeye uyuz olmam

3. Yüzüme gülüp arkamdan konuşunlara ,yalan konuşanlara , dışarıda çiklet çiğneyen kadınlara ve ağız şapırtısına UYUZ olurum;) : ;) :

4. İnsanları tanımadan başkalarının ağzıyla yarğılayanlara,ön yargılara,iki yüzlülere,yalancılara kendi yaptıkları kötü şeyleri başkası yapmış gibi başkasının yaptığı iyi şeyleri kendi yapmış gibi anlatanlara,vefasızlara,ödünç aldığı şeyi geri vermiyenlere istediginde bozulanlara uyuzzzzz olurummmmmmm:f61:

Daha yazacaktım ama neysee;)

5. Nekadar güzel olursa olsun kendini beğenmişlere harbi uyuz olurum

6. Hoş görüsüzlüğe gıcık olurum

7. Haksızlığa,önyargılara,ikiyüzlülüğe öncelilikle bunlarr

8. Selam

ELBETTE DOSTUM DEYİPTE SAHTE DOST OLANLARA , YÜZÜNE GÜLÜP ARKANDAN VURANLARA...ASLINDA YAZACAK O KADAR ÇOK ŞEY VARKİ ... [​IMG]

9. yüzüne gülüp te arkandan konuşanlara;) : dedikodu yapanlara uyuz olurum;) :

10. öncelikle harika bi soru paylaşım için teşekkürler jeeny:f9:
    Ben her zaman bir insanı tanımadan önyargıda bulunanlar ve sürekli kendilerini ispatlamak için boş ve anlamsız konuşanlar böyle kişilere uyuzzzz olurum :(

11. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlara,yalancılara,önyargılara,iki yüzlülere,vefasızlara...:f30: uyuzzz olurum...

Paylaşım için tskler JEENY :f40: