Neslihan Yavuzcan'la Sportif Formül

'Magazin haberleri' forumunda YAREN tarafından 9 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Neslihan Yavuzcan Sportif Formül
    Yıllardan beri Türkiye'de sporun yüzü olan Neslihan Yavuzcan bir ilke daha imza attı..
    Neslihan Yavuzcan’la Sportif Formül

Neslihan Yavuzcanla Sportif Single Albüm ve 55 dakikalık Egzersiz (yoga, aerobic, sıkılaşma, nefes, meditasyon) DVDsi DMC etiketiyle tüm D&Rlarda yerini aldı.

Sportif şarkısına çektiği klibi ile de hem göze hem kulağa hitap edip sağlığımıza dikkat çekecek

Bu yılın hit parçası olmaya aday olan SPORTİF şarkısının müziği Levent Aydoğan’a, sözleri Neslihan Yavuzcan’a ait. Şarkının remiksini Dj Burak Yeter yaptı. Sportif klibi ve 55 Dvd Albümü ise Fırat Mançuhan yönetti.

Taklitlerimden sakınıp, sağlığınızı yanlış spor yaparak ve beslenerek bozmayınız. diyen Neslihan Yavuzcan gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarıyla herkesi şaşırtacak.
    Neslihan Yavuzcan'la SPORTİF FORMÜLMagazinsortie

alemşah bunu beğendi.

2. Cevap: Neslihan Yavuzcan'la Sportif Formül

ilkdefa ben bukişiyi duyuyor ve görüyorum :f20::f20::f20: yıllardan beri dediği geçen yıldan berimi:f20::f20::f20:

3. Cevap: Neslihan Yavuzcan'la Sportif Formül

aynen bende hi görmedim, duymadim

ama basarilar dilerim:f40:

4. Cevap: Neslihan Yavuzcan'la Sportif Formül

Hatun kişiyi bende ilk kez duydum haber kaynağı o şekilde bahsetmiş.Hakkında edindiğim bilgi Neslihan Yavuzcan'ın Güneş Gazetesi köşe yazarı olduğu..
    Artık tanışmanın zamanı gelmiş demek,albüm tutar başarılı olursa bundan sonraki yılları sayarız:f196: