Neşe Sapmaz Resimleri

'Resimli Konular' forumunda eftelya tarafından 11 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Lise Arkadaşlarının Gözünden NEŞE SAPMAZ,

Gezgin ve maceracı kişiliği yanında işindeki profesyonelliği ile işini severek ve başarı ile sürdüren Neşe Sapmaz liseyi Bursa Cumhuriyet Lisesi'sinde tamamladı.Uçuş ve Havacılık programıyla Tv 8,Atv ve Kanaltürk'te başarılı bir şekilde karşımıza çıktı.Sonrasında televizyonculuğun kurumsallık ekolü olan TRT 1'de Magazin Özel'de ve şimdilerdeyse Kanal 7'de Bir El Ver,Kanal 24'te de hem Spor Spikerliği ile hem de Spor Bahane programının ortak sunuculuğuyla karşımızda yine.Daha lisedeyken ''ben spiker olmak program sunmak istiyordum,''derdi Neşe.Hayallerinin peşinden koşması,ideallerinin olması daha da önemlisi hayallerine kavuşmak için gereken çabayı göstermesi ve gerekli olan donanıma kendini geliştirerek sahip olması biz hayalleri olan bütün insanlara örnek bir davranış biçimi teşkil etmiştir.Derler ya ağaç yaşken eğilir,aslında bunu şöyle de okuyabiliriz,insanların gelecekte neler yapacakları ta en baştan ilgi duydukları,yetenekli oldukları ve çaba gösterdikleri bir alan üzerinde şekillenir.Aslında bilimsel eğitim bu şekilde olmalı ve Neşe de yeteneklerini keşfetti,hep bu işin hayalini kurdu,çok çalıştı,çabaladı ve en sonunda ortaya böyle her zaman tanıdığımız arkadaş canlısı,samimi arkadaşımızın başarılı,neşeli,akıcı bir sunuculuk serüveni karşımıza çıktı.Arkadaşları olarak tertemiz kalbine,hayat neşesine,gülümseyen yüzüne,samimiyetine,dost canlısı sohbetine şahit olduğumuz candan arkadaşımız Neşe'ye sunuculuk kariyerinde hak ettiği başarıyı arttırarak devam ettirmesini,huzurlu ve mutlu çalışma hayatıyla enerjisini,dinamizmasını,birikimini,ayrıcalığını her zaman izleyiciye yaşatma fırsatını yakalamasını dileriz.

Neşe Sapmaz Fotoğrafları
    forumdasnetnesesapmazre (1). forumdasnetnesesapmazre (2). forumdasnetnesesapmazre (3). forumdasnetnesesapmazre.