neredeyiz

'Güncel Bilgiler' forumunda polima tarafından 26 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Hepinizin bildiği gibi Bir ergenekonla başladık ne olduğunu kendileride bilmiyor ya biz bilelim.Ondan sora kapatma davası Anayasa mahkemesi ile devletin birbirine düşmesi,ergenekon denen zırvanın saygın insanları ve askerleride kapsayacak şekilde kontorölden çıkması, hatta Atatürkü sevmenin suç sayılmaya çalışıldığı bir ülke olduk.

Güzel Türkiyemiz toz duman insanlar şaşkın ne olacak bizim halimiz diye bir karamsarlık içindeyiz.En azından Vatanını sevenler böyle bir endişenin içinde, Bu durumumuza gülen iç ve dış Betbahlarda vardır elbet.Atatürkün dediği gibi.

Ben burada Ne beklerdiniz diye bir soru sorsam ayıp mı ederim bilmem ama? sormak zorundayım.Ogünleri hepimiz yaşadık ve hepimiz biliyoruz,2002/ seçimlerinden önce sayın başbakanınız başlamışdı.Demokresi dediğiniz nedir, amaç değil o bizim için bir araçtır.Hatta demokrasiyi tirene benzetmişdi. İşime gelirse binerim gelmezse inerim gibi laflar demişdi galiba. Camiler kışlamız,minareler süngümüz, Kubbeler miğferimiz Mümünler askerimiz ,Egemenlik milletin lafı bir yalan egemenlik Allahındır,Allahın izniyle kıyam başlayacak,ozamanki kıyamı kıyım olarak demiş şimdi anladık.İnsan hem laik hem Müslüman olmazzz elhamdülüllah Şeriaççıyız,Ataya saygı diye sap gibi ayakda durmaya ne gerek var, imam resmi nikah kıysın Cumhur başkanı imam hatipli olacağı günler yakın,Millet isderse şeriat gelecek ne zıplarsınız.

Bunlar oy verip seçtiğiniz baş bakanınızın dedikleri.Şimdi bende soruyum ne zıplarsınız.?Adamlar bağıra bağıra geldiler bizde onlara çanak tuttuk şimdi şeyine nışadır sürülmüş gibi zıplarız .Çok dedim yine deyeceğim beş kilo şekere iki kilo pirince üç kilo nohuta hatta bir çaya satılan insanların olduğu bir memlekette başka ne beklerdiniz?Bir zamanlar solcuyum diye mangalda kül bırakmayan bir çanak yala kendini satan alçaklar,Allaha Peygambere küfredip şimdi bir numaralı Müslüman olan dönekler,Atatürke küfür edilirken susan sahte Atatürkçüler neye zıplarsınız?,Hiç utanmadan,Bunların böyle olacağını ben biliyorumda siz bilmiyormuydunuz?

Bir yalak yal uğruna oylarını 0/35/den, 0/47/ siz çıkarmadınızmı?Niye bağırısınız?
    Durun daha görev bitmedi . Adamların işi var.Eruyguru Tolonu tutuklarlar ama ATO,YU,Cumhuriyeti basarlar amma Ankaranın göbeğinde P K K,, Kongire adı altında gövde gösterisi yapıyor gıkları çıkmıyor ,ama A T O, Yu basıp Sinan aygünü tutukluyor.Ve yıllardır Türkiye cumhuriyeti onlara maaş veriyor,Atatürkçülere gelince arslan kesilenler Kırk bin Askerimizi vatandaşımızı çocuklarımızı öldüren katilin adamlarını bağrına basıyor.Durun daha görev tamamdeğil,Doğuda kürt devleti kurulacak kıprıs satılacak Ülke parçalanacak.Çünkü A,B,D,VE,AB, Öyle istiyor.İşde /24 Temuz onun için çok önemli.85 Sene önce bir antlaşma imzalandı.

Lozanda Gerçi biz o antlaşmayı,İnönüde sakaryada Çanakkalde afyonda İzmirde imzalattık,Lozanda mejbur kaldıklarını yaptılar.Ogünleri bize yaşatan Atatürk ve silah arkadaşlarını birkez daha saygı ile anıyorum.İşde orada Lort Kurzon İsmet paşaya şimdi sana verdiklerimin hepisini sana ödeteceğim demişdi İşde o günler mi geldi acep.Sizi bilmem ama bu vurdum duymazlık bu aymazlık devem ederse ben korkuyorum.İşde onun için ÇOK uyanık olmak zorundayız önümüzdeki günler çetin geçeceğe benziyor A K P kapana bilir Erken seçimde olur bunlar yeniden mağdurları oynarlar,Ey sahte solcular Ey yalancı ve yalayıcı Müslümanlar Ey bir koli iyaşeye satılanlar,Ey sahte cumhuriyetçiler Sizce bunlar hale mazlum mu?Bu seçimler gerek yerel ve gerekse genel mutlaka bir seçim olacak bari bu sefer aklımızı başımıza alalım Türkiyemize sahip çıkalım.Ne askerden ne başkalarından medet umalım Şunu hiç ama hiç unutmayalım bizim gücümüzün önünde kimse duramaz.Belki açlığa bir çare bulunur ama onursuz ve Vatansız yaşanmaz.Vatanımızın bölünüp parçalanmasına ve o zihniyetteki insanlara fırsat vermeyel

SEVGİ VE SAYGILARIMLA.