Nejat İşler Kimdir Hakkında Bilgi

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Nejat İşler Kimdir Hakkında Bilgi

Nejat İşler başarılı sinema ve tiyatro oyunculaırmızdan biridir.Uzun süredir rahatsızlığı nedeniyle İstanbulu terkedip Bodruma yerleşen oyuncu durumunun ağırlaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldı.Nejat İşler 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Başarılı oyuncu liseyi bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazandı Nejat İşler, askerlik nedeniyle bu bölümü bitiremiyor.

Nejat İşler Eskişehir’de konservatuar sınavına girmeye karar verdi. İstanbul’a döndüğünde, 1991 yılında [6]ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başvurmuş ve kazanmıştır.Başarılıoyuncu 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol almıştır.1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte “Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu”nu kurmuştur.

Nejat İşler ayrıca 3 kitabı bulunmaktadır bu kitaplar;Tuhaf Şehir Hikayeleri,Biz Zavallı Erkekler,Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim isimli kitaplar yazmıştır.1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur’dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynamıştır.Başarılı oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İntikam dizisinde Rüzgar rolünde oynamıştır.

Hafta sonu hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan oyuncunun sevenleri ve yakınları oyuncuyu bir an olsun yalnız bırakmıyorlar.Başarılı oyuncu Nejat İşler’e acil şifalar diliyoruz..