Ne Olur Bırakma Beni

'Masallar ve Hikayeler' forumunda Wish tarafından 2 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Ne Olur Bırakma Beni Avucumda geceden kalma son yıldızı da kaydıran sen olma Koyma beni zifiri karanlıkların ortasında böyle bir başıma Dokunma gün yüzüne hasret sürgün goncama Salma beni kimsesiz uçurumların kimsesiz kıyılarına Ne olur bırakma beni,tut ellerimi kaybolmamalıyım o sonsuzlukta Sımsıkı sar bedenimi ruhum benden çıkarcasına Sök gökyüzünün mavisini,yüreğimi yerinden sökercesine Yağmuru ıslat gözlerinin ırmağında,sevdalını boğarcasına Sonra öp toprağı alnından,yağmura inat onu ıslatırcasına Ne olur bırakma beni tut ellerimi,sana hasret can verircesine Gözlerinden süzülen damla misali tutundum kirpiklerine Kapama gözlerini,düşmemeliyim yanağının dipsiz gamzesine Çarmıha gerilen İsa misali ger yüreğimi yüreğinin çarmıhına Ve damlayan kanlarımı soğutma,sen üşümemelisin orda Ne olur bırakma beni tut ellerimi,garip kalmamalıyım bu yaban_ı diyarda Kısık bir sesle haykır beni sevdiğini bu aleme Ezelden ebede koparılmış bir gül ile ansızın düş ortasına yüreğimin Kır beynin zincirlerini,sat kendini sevdamın hürriyetine Yırt gururunun kararmış sayfalarını yaz bu sevdayı vücudunun her zerresine Ne olur bırakma beni tut ellerimi,beni sensizliğe mahkum eyleme ……..
    Ne Olur…………Ne Olur

[SES]http://www.fileupyours.com/view/179629/unutma%20beni.MP3[/SES]

2. büyük bir keyifle defalarca dinledim.Emeğine sağlık WİSH:f118: Yüreğine sağlık WİSH:f118:

3. çok güzel bir şarkı yazıda mükemmel emeğine sağlık Wish harika bir paylaşım olmuş :f9: :f9:

4. :f106: Şarkı tek kelime ile harika yazıda öyle
    resimler de tamamlamış çalışmanı
    Tebrikler Wish.
    Paylaşım için teşekkürler.

5. Gülmesene Tual. :f106: Alla Allaaah. Ne var .....dinliyorum işte akşama kadar. Flashı seni yapacak diye yapmadım ona göre. :f106:

6. Ne olur bırakma beni,tut ellerimi kaybolmamalıyım o sonsuzlukta Sımsıkı sar bedenimi ruhum benden çıkarcasına Sök gökyüzünün mavisini,yüreğimi yerinden sökercesine Yağmuru ıslat gözlerinin ırmağında,sevdalını boğarcasına...

Paylaşım için tşkler WİSH yüreğinize sağlık:f40: :f9: :f9: :f9:

7. Ne olur bırakma beni,tut ellerimi kaybolmamalıyım o sonsuzlukta Sımsıkı sar bedenimi ruhum benden çıkarcasına Sök gökyüzünün mavisini,yüreğimi yerinden sökercesine Yağmuru ıslat gözlerinin ırmağında,sevdalını boğarcasına

Tek kelimeyle harika bir yazı ve şarkı:f9:
    paylaşım için tşkr...

8. Eline saglik Wish,

yazidaki duygulari yasattiran bir topic olmus. :f9: :f40:

9. emeğine sağlık Wish harika olmuş:f40:

10. elinize sağlık çok etkileyici bir yazıydı paylaşıma tşk

11. [grade="00008B FF6347 008000 4B0082"][glint] Emeğine Sağlık Wish, Hele Sözler Bir Hoş Olmuş [/glint] [/grade] :f118: :f40:

12. Şarkı süper, yazı harika şimdi çıkıyorum ama sık sık bu sayfayı ziyaret edeceğim ve bu güzelliğe teslim edeceğim kendimi teşekkürler WisH
    haaaa eğer kimse flash çalışmayacaksa el koyacağım şarkıya haberiniz olsun :f106: :f106:

13. Harikaaaaaa..:f118: :f118: Şarkıyı çok beğendim.:f40: Yazı da öyle..Teşekkürler ..Ellerine sağlık.. WisH Ablacım:f118: :f40:

14. “Avucumda geceden kalma son yıldızı da kaydıran sen olma!
    Koyma beni zifiri karanlıkların ortasında böyle bir başıma…
    Dokunma gün yüzüne hasret sürgün goncama,
    Salma beni kimsesiz uçurumların kimsesiz kıyılarına…
    Ne olur bırakma beni, tut ellerimi kaybolmamalıyım o sonsuzlukta…”

Ilık rüzgârla gelen bir müzik ve görüntüsüyle dalıverdim uzaklara duyguların... Bir anlam yükleyebilmenin ötesinde, anlamsızlaştı tüm bildik hallerim. Ne bırakılır, ne unutulur! Bu güzel paylaşımına ben de paydaşım Wish… Kutluyorum! :f58: :f40: :f9:

15. Şarkıdaki duygusallık yazı ile bütünleşmiş :f40:

Şarıyı ilk duydugum andan beri dinlemeden edemiyorum...

Harika bir paylaşım.. Ellerinize saglık WisH :) :) :)

16. Yazı ve şarkı harika çok süper olmuş... Teşekkürler Wish...

17. eline sağlık vallahi kulaklarımızn pası gönülklerimizin ırmakları çoşku ile aktı.Paylaşımın için teşekkür ederim :f118:

18. :f118: Ne Olur…………Ne Olur süper bi yazıydı emeğine sağlık

19. emeğine sağlık Wish harika bir paylaşım olmuş yazı ve resimlerle yalnız ben müziği dinleyemedim sanırım linkte bir sorun var...