Ne Kadar Aciziz...Kemal Unakıtan :(

'Haberler' forumunda Wish tarafından 16 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Evet aciziz. Çünkü ülkede neler oluyor, görüyoruz fakat sadece görmekle kalıyoruz.

Mesela hepimiz kemal unakıtanın neler yaptığını biliyoruz ama adamın umurunda değil. Son vurgununu özel hastaneler zinciri açmakla yaptı ve bunda da yetkisini kullandı. Özel hastanelerin alacağı katkı payı %100 arttırıldı.

Sanırım sektöre giriş hikayeside bu

Kemal Unakıtan 1 >>>

Kemal Unakıtan: vergi kaçakçılığı, hayali ihracat, naylon fatura kesme ve kullanma, evrakta sahtecilik, cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak, BDDK ve diğer resmi mercilere yalan ve yanıltıcı beyanda bulunmak, dolandırıcılık, dolandırıcılığa yardım etmek, zimmet, emniyeti suistimal, özel nitelikli dolandırıcılık, Bankalar Kanunu'na muhalefet, Hazine'ye ait orman arazisini gasp

Kemal Unakıtan 2 >>>

Not : Lütfen bir süre pirinç almayalım ve yemeyelim. Mis gibi bulgur pilavımız olduğunu unutmayalım.

2. Ya demeyin böle şeyler Sayın Unakıtan çalışıyoooorrrrrrrrr, elinden geleni yapıyor, gecesini gündüzüne katıyor daha önceki pek çok kişi gibi kendi kasasını doldurmak için... Hayır daha ne yapsın bakın yurt dışından bile hastalar geliyormuş... bizdeki hastalara bakım süper olunca hasta ihracatına başladık zaten bizde hep ihracat yapılır ithalat kimin umrundaki :f20:

3. özelleştirmelerde söylediği en meşhur sözleri " babalar gibi satarım", "satışa çıkıyoruz, karlı karsız ne varsa satarım", "parayı veren düdüğü çalar"
    muhalefet istifaya çağırıyor ama......

4. :f20: Almanya da 15 yıl önce çalışma bakanıydı sanıyorum kayın biladeri bakanlık klişeli
    kağıdı ile büyük bir markete teklif mektupu yazıyor:f30:
    ertesi gün basına yansıdı bu haber bakanın bilgisi dahilinde olmamasına rağmen o akşam
    istifa etmişti:f40: :f40:
    Bizde malesef dosyalar açılır deliller sunulur ama ne hikmetse hiç onur meselesi yapıp istifa eden yok
    sadece hırsları için siyaset e atılıyor ve sadece hırsları için görev yapıyorlar A parlament B parlemen
    ayırmıyorum hepsi öyle çünkü bu benim fikrim tabiiki.

5. Arkadaşlar ben meclisteki koltuklara buluyorum suçu:f106: ne hikmetse oturan kalkmak istemiyor kalkana kadarda yastıklar doluyor:(veeeee biz sadece seyrediyoruzzz yada seyrettirilmek durumunda kalıyoruz çünki biz halkız:(

6. haklarını bilmeyen,hesap sormayan,uyutulan ve bu uykudan gayet memnun olan,küçük kırıntılar için
    çocukların geleceğini satan,susan halbuki sustukca birgün sıranın onada gelecegini veya bir gün bunun
    ceremesini cocuklarının ödeyecegi, düşünemeyen sorgulamayan bizleriz,dokunulmazlık yasaları var
    herkese dokunuluyo bi onlara dokunulmuyoo neden acaba 70 milyonun kul hakkını yiyolarr,gözümüzün
    önünde ve bislerde bi güsel alkışlıyoruz hakediyormuyuz acaba bütün bünları die soruyorumm,siz büyükler
    ve sizin büyükleriniz neden sustunuzz,!!!!!
    Allah sadece yanıma kul hakkıyla gelmeyin dio,bukadar milletin kul hakkını yiyenler bunu hesabını ahirette
    nası ödicekler?????????

hırsı ve kendi çıkarları için devletin başına gelenler bislere ne verebilirkii yakında satılcak bişi
    kalmicak ozaman noolcak,Ülkeyimi satıcaklar ben anlamadım..............

Paylaşım için kutluyorumm wish:f40: