Nasıl kilo alınır?

'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' forumunda YAREN tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Nasıl kilo alabilirim?
    Kilo almak istiyorum
    Sağlıklı kilo nasıl alınır?

Zayıf olan ve kilo almak isteyenlere siyah üzüm kürü formülünü düzenli olarak uygulayabilirler
    250 gram kuru siyah üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına ile 1 tutam pelin otu ilave edilir.

Bu karışım çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır. Ardından, yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır. Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu başka bir kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır ve tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir.

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir. Su içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir. Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir.Bu terkipin asla bırakılmaması gerekiyor. Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze ve meyve suları içilmelidir.

Önemli Bilgi: Burada bahsi geçilen kına başka bir bitkidir, bildiğimiz kına değildir!.

2. Cevap: Nasıl kilo alınır?

ßn kiLo vermk istiom:)

3. Cevap: Nasıl kilo alınır?

Günde 1500 kalori alarak beslen (internette yiyeceklerin kalori miktarları yazıyor) Ayda 4 kilo verirsin. Ama günde 6 öğün yemen gerek :)

4. Cevap: Nasıl kilo alınır?

ben almak istiorum azcık yha şöle 1 2 kilo olsa daha ii olcak

5. Cevap: Nasıl kilo alınır?

Arkadaşlar 1,76 Boyum Kilomda: 63 Kilo almak İstiyorum Heryolu denedim 63 ne çıkıyor ne düşüyor :S:S
    önceden 4 öğün yerdim kilo alayım diye aynıydı şimdi 2 veya 3 öğün yiyorum yine aynı özelliklede : mısır,çikolata,reçel,patates, bunları da eksik etmiyorum gece yatmadan öncede tıka basa yiyorum.bazen ağırlık yapıyorum bazende 2-3 hafta hiç fazla hareket etmiyorum yine tık yok acaba bir diyet uzmanınamı danışmalıyım ?

6. Cevap: Nasıl kilo alınır?

Kilo Alma Sorununuz Var ise Benim size önerim bu ürünleri boşverin doğal ürünleri tercih edin.Tamamen çocuklar için üretilen ve yetişkinlerde çok işe yarayan bu nedenlede doğal olan Arı Sütü Doz 1 kullanın yetişkinlerdede işe yarıyor 3-4 ay düzenli kullanımda sizin bu sorununuzu giderecektir.2 arkadaşımdan gordüğüm bu.Ürün her markanın var heryerde satılıyorve ucuz.Zaten aslında tüm ürünleri çocuklar için yapılanları almak gerekli doğal olması için bildiğiniz gib i çocuk ürünleri çok sıkı kontrolden geçiyor yetişkin ürünleri ise öyle değil