Nar Çiçeği Ruj Modası

'Moda Rehberi' forumunda HazaN tarafından 15 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. 2010 yazı nar çiçeği modası
    bu yaz hangi renk ruj moda
    2010 yazı ruj rengi ne

Evet bayanlar yaz geldim geliyorum derken sıcaklar artık son noktaya ulaştı. Bu sene yazı tam yaşayamadık ama yağmurla karışık bir yaz mevsimi geçiriyoruz.
    Hava tahminlerini bırakıp asıl konumuza dönelim. Bu yaz dudaklar nar çiçeği rengi ile gülümseyecek. Ama tırnaklarınızıda unutmayın. Rujunuzla aynı tonda bir oje seçerek düşman çatlatabilirsiniz.
    [​IMG][​IMG]
    Flormar da nar çiçeği modasını makyaja taşımış ve nar çiçeği koleksyonu yaratmış.SUPERMATTE 201 adı verilen ruj serisinde nar çiçeğinin en göz alıcı rengi satışı sunulmuş.Bu seride toplam 12 tane ruj var.9.5 liraya satışa sunulan ruj bence denemeye değer.

2. Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

Hayatımda iki kez kırmızı rujum oldu.İlk aldığım biraz soft bir renkti.İkinci aldığım ruju birlikte almıştık hatırlarsan Dilek'ten sinemada :f196:;) Bir ruj bu kadar mı dayanıklı ve bereketli olur Silmediğin sürece 3 gün duruyor.:)

Görüşürsen benim için bir tane daha sipariş verirmisin?;):)

3. sqer shey

sqer shey Yasaklı

Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

waoowww rengi gercekten guzelmis ben ruj yerine parlatici kullanirim ama bu renk te ruj bulursam alirim p.icin saol

4. Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

hos bi rengi ar kim bilir dudakta nsl durur? p.icin sagol :)

5. Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

O biraz zor Bluem o artık iki çocuk annesi malum semtimize uğramaz ama aynısını gider çarşıdan buluruz.

6. Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

O ruj bu ruj...Yazık size yav.. . :D:D:D

7. Cevap: Nar Çiçeği Ruj Modası

Şu anda tırnaklarımda olan oje rengi :) nar çiçeğinden haylazım diye bi şarkısı da vardı candan erçetinin rengi de seviyorum, şarkıyı da seviyorum :f40: