MySpace Nasıl Girilir

'Teknik Yardım' forumunda Aysell tarafından 20 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. myspace.com'a nasıl girerim
    myspace nasıl girilir

Bildiğiniz gibi Lastfm ve MySpace sitelerine erişim engellendi. Peki bu sitelere girmenin bir yolu yok mu? Tabiki var:f40: Şimdi birlikte nasıl gireceğimizi öğreneceğiz. Önce XP kullanıcıları için olanla başlayalım

İlk önce denetim masasından ağ bağlantılarına girin.Bağlantınız hangisiyse yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın ve özellikleri seçin.Yerel Ağ Bağlantı özellikleri açılacak burdan internet erişim kuralları (TCP/IP) seçin ve özelliklere tıklayın
    Açılan yerde DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olarak değiştirin ve

Yeğlenen Dns Sunucusuna ---> 208.67.222.222
    Diğer Dns Sunuçusuna--->208.67.220.220

yazın ve tamam'ı seçin. Bu işlemi yaptıktan sonra modeminizi kapatıp açın myspace'ye girebileceksiniz:f40:

2. Cevap: MySpace Nasıl Girilir

XP kullanıcıları için olanı öğrendik peki ya vista kullanıcıları nasıl girecek MySpace'e?

denetim masasını açın ve ağ paylaşım merkezine girin.Sol tarafta bulunan seçeneklerden Ağ bağlantılarımı yönet'i seçin.bağlantınız hangisiyse sağ tıklayın ve özellikler deyin.internet protokolü sürüm 4'ü seçin ve özelliklere tıklayın.Açılan yerde DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olarak değiştirin ve oradaki boşluklara sırasıyla 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yazın ve tamam deyin.Daha sonra yerel ağ bağlantısına tekrar sağ tıklayıp onar deyin. Birkaç dakika sonra MySpace'ye girebilirsiniz.:f40: