Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Final Tarihi

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 12 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu

Meryem Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılması nedeniyle yeni Hürrem Sultan rolünde Vahide Gördüm'ü izlemiştik son bölümde.Muhteşem Yüzyıl Dizisinde yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm seyirciye sürpriz yapacak.Yeni Hürrem Sultan'ı Vahide Gördüm, kendini yeni sezona hazırlıyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisi geçtiğimiz sezon önce Pargalı İbrahim Paşa'nın idamı ardından Hatice Sultan ve Şah Sultan'ın Hürrem Sultan'a oyunları ile seyirciyi ekrana bağlamıştı.Muhteşem Yüzyıl dizisinin önümüzdeki sene Mart ayında bitmesi planlanıyor dizi de Vahide Gördüm'ün yeni Hürrem Sultan olması hayal kırıklığı yaşatmıştı.Vahide Gördüm, Muhteşem Yüzyıl’a hazırlanmak için tatile çıkmadı spora başladı kilo verdi farklı bir görünüme kavuştu.

Yaklaşık 3 senedir devam eden Muhteşem Yüzyıl dizisinin final tarihininde belli olduğu açıklandı.Muhteşem Yüzyıl dizisi önümüzdeki Mart ayında izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/muhtesem-yuzyil-75207.jpg]muhtesem-yuzyil-75207[/IMGALT]