Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze töreni nasıl olacak

'Haberler' forumunda Dark tarafından 29 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze işlemleri

Helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesi, 31 Mart Salı günü Ankara'da defnedilecek.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu, parti genel merkezinde yaptığı açıklamada, Muhsin Yazıcıoğlu için planlanan cenaze töreni hakkında bilgi verdi.

Gündoğdu'nun verdiği bilgiye göre,Muhsin Yazıcıoğlu için 31 Mart Salı günü cenaze töreni düzenlenecek. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan alınacak cenaze, TBMM'ye getirilecek ve burada bir tören yapılacak, ardından da Kocatepe Camii'nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılınacak. Yazıcıoğlu'nun cenazesi, daha sonra Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi'ne götürülecek ve burada dua okunacak.

Yazıcıoğlu'nun naaşının Ankara'da toprağa verileceğini belirten Gündoğdu, ancak hangi mezarlıkta defnedileceğinin daha sonra duyurulacağını kaydetti.

Gündoğdu, pilot Mustafa Kaya İstektepe'nin naaşının İstanbul'da, kazada yaşamlarını yitiren diğer 3 kişinin ise Sivas'ta defnedileceklerini sözlerine ekledi.

2. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze töreni nasıl olacak

cko yazık oldu ya görüşlerimz ne kdr farklı olsada cok üzüldm..

3. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze töreni nasıl olacak

doğru, asil bir insandı. Vicdanım rahat, her seçimde oyumla ve yüreğimle yanında oldum. Son ana kadar ümidimi yitirmedim. Şimdi yalan olduğunu öğrendiğim haberlere inandım hep. Şimdi rabbimden dileğim, şehit mertebesine yükselmiş olması, cihat uğruna verdiği canın cennetle ödüllendirilmesi. Ve en büyük ümidim şu ki, inşallah can verirken üşümemiştir. Yaşarken üşümeye mahkum edilen bedeni, ölümde ondan uzak olmuştur.

4. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze töreni nasıl olacak

:(:(:(
    Böyle değerler her zaman gelmez görüşü ne olursa olsun önemli olan Mükemmel bir Türk Vatandaşıydı :(
    Allah rahmet eylesin:)