Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

'Güncel Bilgiler' forumunda Dark tarafından 27 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. seni Unutmayacağız Muhsin Yazıcıoğlu.
    Mekanın Cennet Olsun.

2. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Türk Milleti nin başı sağolsun....

3. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ailesine sabırlar diliyorum :)

:(:(

4. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Mekanın cennet, Peygamber efendimiz komşun olsun... Rabbim geride bıraktıklarına ve tüm Türk milletine, seni sevenlere, sana inananlara, sana güvenenlere sabır versin... :)
    Yapacağın pek çok güzel iş vardı, pek çok insanın umuduydun umutları söndürdünde öyle gittin Seni unutmayacağız Muhsin Yazıcıoğlu

5. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

ALLLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

6. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan Rahmet ailelerine başsağlığı dilerim mekanları Cennet olur inşallah..

Muhsin Yazıcıoğlu geçen hafta bir konuşmasında ölümü böyle anlatmıştı..

“Şimdi bakın yoldan geldik, yola gideceğiz. Hiç birimizin garantisi yok. Şurada ayakta duranın da, oturanın da garantisi yok. Yani, ruh bir saniyeliktir. Küf dedi mi gitti. Bunun da nerede geleceği, nasıl geleceği, ne şekilde yakalayacağı belli değil. Bir saniyenize bile hakim değilsiniz. Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur. Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. Allah’ın izniyle hayatım boyunca hep böyle gittim. Allah’ın izniyle, olsak da milletle olacağız. Olmasak da, milletle olmayacağız. Yarın ahirette Allah, bize ‘Niye iktidar olmadın’ diye sormayacak. Sorsa da ‘Vermediniz’ diyeceğiz.”

Allah Rahmet Eylesin..
    Vatana millete hizmet edenler asla unutulmaz.Rabbim kederli ailesine sabır ve ihsan eylesin..

7. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Allah Rahmet Eylesin.Mekanın cennet olsun Muhsin Yazıcıoğlu.:)

8. Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmayacağız

Arkadaşlar Atatürkçüyüm diye geçinenler adam gibi adam olan Muhsin Yazıcıoğlunu örnek alsında bizde bilelim vatanı seviyorlar... Hepsi değil tabiki