muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

'Oyun Bölümü' forumunda lilo123 tarafından 3 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar muharebe kılıcı kızıl ormandaki metinlerden çıkar ve aynı zamanda boss sandıklarındanda çıkar. dokuz kuyruk ve alev kral gibilerden fakat bir not muharebe kılıcı o kadar kolayda düşmez eğer çıkarsa ucuza satmayın:f40: yani satmayı düşünüüosanız;)

2. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

Sürgün mağrasında +4 muharebe düşüyor..budamı fiyatları düşürmedi..=)

İlginççç..:D

3. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

:D oraya herkesin lvli yetmio :)

4. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

yahu 2 saatir surgun magrasında kasılıyom muhrarebe düşmedi :(

5. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

:D surgun he ordan duşuyor dionuz yalan pvp oynuyom 6saatir surgundeyim 4 lewinin yuzuğu duşurdum o kadar muharebe felan duşmuyor

6. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

ben ağaçlardan hortlak şeytan çıkarma düşürdüm ....... kısaca cevabı (şansınız varsa 1 günde ağaçlardan hortlak veya muho düşer) (alıntı değildir kendim denedm oldu)

7. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

kızıl ormana gidin 1 gün boyunca sıkılmadan ağaçları kesin şansınız varsa 1 günde bana 1 muho 2 hortlak düştü yani buz zindanına itmeye gerek yok arkadaşın dediği doğru bu da mı fiyatları düşürmedi.....

8. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

ben kızıla gittim (sonuna) orda 1gün boyunca kasıldım. orda bana 1muho 2 hortlak düştü hiç zindana gitmeye gerek yok. arkadaşın da dediği doğru bu da mı fiyatları düşürmedi (kızıldaki metinlerden (%25 oranında düşer).

9. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

kardeş keserim de düşmesse xD misafirliq fln anlamam :D

10. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

kızıldan 90 ve 85 metinden düşer boss sandığından çıkar buz zindanında düşer şansınız varsa golemdende düşer ben 2 günde 1 tane golemden düşürdüm ama en çok kızıl metninden düşer özellikle 90 olandan

11. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

la arkadaşlar pvp oynuodur siz onları takmayım sürgünde muho binde bir düşüyo siz rastladıkça 9kuyruj alew kral kesin we kızılda metin arayın onlardan çıkma ihtimali yüksek

12. Cevap: muho(muharebe) kılıcı nerden düşer sorusunun cevabı

kızıl hariç nerde düşer başka ? lütfen yardımcı olun

13. arkadaşlar muharebe zor düşen bir şey o yüzden düşürmeyi bu damı fiyatları etkilemez ::)

14. beyler ben vala surgundeydım 2. boşlardan hemendustun buz golumlerınden şansa bakar vala