MTV Video Müzik Ödülleri

'Magazin haberleri' forumunda Aysell tarafından 7 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Echo Arena'da düzenlenen ve 10 bin kişinin katıldığı törenin, 30 milyon kişi tarafından televizyondan izlendiği tahmin ediliyor.

  Törende, ''en iyi albüm'' ödülü"Blackout" albümüyle alan Amerikalı şarkıcı Britney Spears "yılın sanatçısı" ödülünün de sahibi oldu.

  Emre Aydın'ın, "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" ödülünü aldığı gecede, 30 Seconds To Mars "Yılın En İyi Rock Grubu", grubun "Beautiful Lie" parçasına çektiği klip de "yılın en iyi klibi" seçildi.

  Törende Kanye West "En İyi Hip-Hop Şarkıcısı", Tokio Hotel, "2008'in Yıldızı", Rick Astley "Tüm Zamanların En İyi Şarkıcısı", Pink'in "So What" adlı şarkısı "En İyi Şarkı" ödüllerine layık görüldü.

  gecede Onur Ödülü'nün sahibi olan efsanevi The Beatles grubunun eski üyelerinden Paul McCartney, yaptığı konuşmada, Barack Obama'nın ABD Başkanı seçilmesinden memnuniyet duyduğunu söyledi.

  Ödülünü U2 grubunun solisti Bono'dan alan McCartney, The Beatles'ın diğer 3 üyesinden övgüyle bahsetti ve "yıllar önce burada Liverpool'da doğMuş 4 küçük çocuktuk. Fena işler yapmadık. Aileme, sizlere, İngiltere'deki herkese ve ABD'de Obama'ya oy veren herkese teşekkür ederim" dedi.

  MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde kazananlar, izleyicilerin internet üzerinden ve kısa mesaj yoluyla verdikleri oylarla belirlendi.
   
 2. çok güzel bir gece olmuş anlaşılan
   
 3. Evet çok güzelll.. Ayrıca bütün dünyanın Emre Aydın dinlemesi ise muhteşemmmmm..:f118:
   
 4. küçük keşke biz de gitseydik :f106:
   

 5. Yaaa Blue Abla ben biletleri almıştım.. Aradım seni açmadın telefonu napalım.. Seneye gideriz artık..:f106::f106:
   
 6. Emreyi kutlarım, ayrıca gurbetcilerimizide kutlarım
   
Yükleniyor...
- Video Müzik Ödülleri Forum Tarih
2011 MTV video müzik ödülleri Haberler 21 Temmuz 2011
15. Kral Tv Video Müzik Ödülleri Medya Bölümü 17 Nisan 2009
MSN alanında müzik dinletmek, video seyrettirmek Sosyal Medya 21 Temmuz 2008
Aile hekimliği uygulaması tanıtım videosu Eğlence 20 Mayıs 2016