MSN'den Müzik Servisi

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 4 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Microsoft'un üzerine düştüğü MSN platformu, müzik servisini resmen başlattı. Dünyanın yeni müzik portalı, MSN mi olacak?

  Microsoft boş durmuyor, internet üzerinden çalışmalarına da devam ediyor. Bu aralar Microsoft'un MSN platformu yöneticileri büyük heyecan içerisinde. Bir hayli ses getirmesi beklenen ve üzerinde titizlikle çalışılan MSN Müzik servisi, artık online hale geldi ve kullanıcılara açıldı. İlk etapta 1 milyon şarkı, web'in sanal raflarına yerleşti. Apple'ın iTunes müzik servisine rakip olan MSN Müzik, aslında Temmuz 2009 itibaryle online hale gelmeliydi. Fakat birtakım sorunlar yüzünden ertelendi ve online hale gelmek için Kasım 2009'u buldu.

  Şimdilik beta sürümde olan servis, kullanıcılarına geniş ve düşük fiyatlara sahip şarkı kütüphanesi sunacağını iddia ediyor. Şimdilik 1 milyon olan şarkı kapasitesi, yakın zamanda çok daha artacak. Yayınlanan basın açıklamasında Microsfot, "Kullanıcıların internet üzerinden yasal bir şekilde müzik dinleyebilme ve yeni müzikler keşfedebilme imkanını artırmayı düşünüyoruz" dedi.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ağustos 2014
 2. Cevap: MSN'den Müzik Servisi

  çok güzelmiş
   
Yükleniyor...
- MSN'den Müzik Servisi Forum Tarih
MSN'den E-mail Adresi Nasıl Alınır? Resimli Sosyal Medya 7 Haziran 2011
MSN'den nasıl radyo dinlenir Haberler 18 Mart 2011
Kalp Sağlığınız İçin Müzik Dinleyin Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Grammy Müzik Ödülleri Sahipleri! Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016