Msn Yazıları Anlamlı

'Sosyal Medya' forumunda By RiZeLi tarafından 18 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Msn Yazıları Anlamlı
    Msn Yazıları Anlamlı Sözler
    Msn Yazıları Anlamlı Nickler

♥ suçum sevmek ise cezam idam olsun.cezam idam ise celladım sevdigim olsun.celladım sevdgim ise adı yıldız olsun adı yıldız ise canım ona feda olsun????

♥ Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

♥ Geldim...! Korkma Aç Kapıyı..! Sende Kalmaya Değil, Beni Almaya Geldim...!

♥ CaYır CaYır YanıP KüL oLSamDA aTeŞiM SeNSiN ..

♥ Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

♥ Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

♥ Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

♥ Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

♥ Çocuklarınıza ders vermek istiyorsanız ( bu hiç de gerekli değil ) kendinizi örnek gösterin. ama sizin gibi olmaları için değil, sizin gibi olmamaları için

♥ Sen benim harikalar Dünyasında Yaşattığım Prensesimsin..

♥ Otoritenin sesi mantığın sesi olup her kesime itaat etmelidir....

♥ Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

♥ Ben hayatı renkli yaşamayı Severim ben hayatı Seninle Severim Sen hayatımın En Güzel rengisin.

♥ Rengarenk Bir Hayat Diliyorum içinde Sadece Senin Aşk Renklerin Bulunsun.

♥ Okadar Canlı bakıyorumki hayata Renkler Gözümde Seni Gösteriyor Bana.

♥ Ekmeği Elde Etmek için Emek vermek Lazım Ekmek Zengineden Fakirede Aynı Yoldan Gider.

♥ Sana gelene sen de git. Sana kötülük ve eziyet edene sen eziyet etme.

♥ islam dini, insanların dünyada da, ahirette de rahat ve huzur içinde yaşamasını istiyor.

♥ Aşkı Hak Etmek için fedakarlıklar Almalısın.

2. Cevap: Msn Yazıları Anlamlı

Okadar Canlı bakıyorumki hayata Renkler Gözümde Seni Gösteriyor Bana.:f40: