Msn sÖzlerİ

'Sosyal Medya' forumunda Ezlem tarafından 16 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Her kadın hayatının bir bölümünü BUDİST olarak yaşar..Çünkü,mutlaka bir ÖKÜZE tapmışlığı vardır.:)

Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!

Sana Verdigim Degeri Güle Verseydim , 4 Mevsim Açardı..

hay hay canım hay hay ne istersen say say senin aşkın bende lay lay hadi sana bay bay°

ѕαηα ηє∂єη уαℓαη ѕöуℓєуιм güηαнıηı çєкє¢єк кα∂αя ∂єğєяℓιмιѕιηкι ?

ßin Sene De Okusam Ne ßiliyorsun Diye Sorsalar ßana ? HADDİMİ BİLİRİM Derim..!

Umrumda olmayanlar, umrumda sanıp kendileri kandırıyorlar ya işte buna cok gülüyorum .D

Her Yürek' sevebiLseydi zaten adı yürek oLmazdı. Ve her seven yürekLi oLsaydı ''aşk bu kadar basit olmazdı''

Yüreğini yürekli olana, kalbini kıymet bilene, sevgini sana değer verene, gözyaşlarını ise hak edene ver ki mutlu olasın ...

Değer Verdiğin İnsanların Verdiğin Değere Layık Olmadıklarını Anlarsan, Sen Üzülme, Bırak Layık Olamadıkları İçin Onlar Üzülsün.

Nè oLursan oL qòRùndqn kadaRsn ~. NasL qòRùnùRsèn qòRùn sHana baktqm kadaRsn .. ! ! (;

2. Cevap: Msn sÖzlerİ

Her kadın hayatının bir bölümünü BUDİST olarak yaşar..Çünkü,mutlaka bir ÖKÜZE tapmışlığı vardır.

Bunu duymuştum :f30::)

Birazda benden....

kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek sevilmek ve beklemek sen bunlardan ikisini kopardın bana sadece biri kaldı beklemek beklemek beklemek

karan filin filiz kim bilir kalbimizi acı bir rüzgar esti ayırdı ikimizi

Gülü Severim Dikeni Değil..Aşkı Severim Sensiz Değil..

alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sevidiğimi :p

herşeyi bilmen gerekmez haddini bil yter!!!

gidene yol vermek lazım ki gelen ayakta kalmasın

wuRqunuM yaLanCı bi esmeRe wuRquNum biLmem oNun neiNe tutKunuM isyaNım beLki soNum beLki teK umuDum..!

uğraşma benim gibi asabiyle geçerim üzerinden taksiyle

rüyalar kadr derin rüzgarlar kadar serin snin en gzl yerin bana bakan GÖZLERİN!!!

bi kıza seni seviorum demek kolay ama kalbini çalmak zor

her gelenı aklıma her gıdenı koluma takma..!