MSN Sözleri - Ayrılık

'Sosyal Medya' forumunda SümbüL tarafından 15 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Msn ayrılık sözleri
    Msn sözleri
    Ayrılık ile ilgili sözler
    Etkileyici sözler

Msn adresinizin havasını değititicek birbirinden etkileyici msn ayrılık sözleri.. :)

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

DAHA TATILMAMIS MUTLUKLAR VARKEN SEN HIC UNUTULMICAK ACIYI YASATTIN BANA

eger hayattan bikip olume dogru sesizce yurumek istersen yanima gelki sana sensizligin olum oldugunu gostereyim...

belim bukuyor boyle ayrilik. Verdigin acilar hasret tanidik. Gormedim ki bir gun senden yakinlik. Donmesende geri farketmez artik...

tutulmusum bir esmerin yakici gozlerine neden sonra anladim butun bunlar hep hayalmis tas bastirdim gogsume bir sevgili yerine...

keske yanlizligim kadar yanimda olsaydin! Keske yanlizligimla paylastigimi seninle paylassaydim! Keske senin adin yanlizlik olsaydi ve ben hep yanliz kalsaydim!!!

hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gun yerine gecemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrilik alisamadim.

silinir diyorlar en aci izler, bitermis kislarim gelirmis yazlar, bilmezler su gonlum derinden sizler, unutursun diye soylemek kolay...

fikrinden geceler yatabilmirem bu fikri basimdan atabilmirem neyleyimki sene cata bilmirem ayrilik ayrilik ayrilik...

unutmak zor anlatmaksa imkansiz cunku sen unuttukca hatirlanan vede anlattikca bitmeyensin. Bitanem. Seni seviyorum...

dunya bir efsane hayat bir dram yasam bir huzun sevmek bir hata...

umuda kursun siksada olum, unutma umuda kursun islemez...

belki anlamadigim bi his,belki sana kizamadigimin belgesi, belkide samimiyeti yanlis zamanda yanlis insanda aramanin caresiz anlatilisi idi...

seni birakiyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile goremeden...

nezaman sagir bir ressam kiristal bir zemin uzerine dusen gulun cikardigi sesin resmini yaparsa iste o zaman ben senden vazgecerim...

sensiz kaldigim ilk gunden beri icimde bir umut vuslata dair. Aksamlari imzaladim gozyaslarimla.seni aramiyor seni sormuyorsam bum senden vazgectim demek degildir birdaha boyle sevecek olsam bir kalemde silerdim seni...

sensizlik hayat denen defterin zindan karasi yapraklarina hasret kirmizisiyla multeci huzunler yazmak gib askimm...

yazdigim her cumle agliyor.

insanlari Insan Yapan Damarlarindaki Kan Degil, Yureklerindeki Sevgi Tohumlaridir. Bir Gun Sen De Sevecek O Tohumlardan Cicek Olup Kalbime Acacaksin...

Gunaydin Canim.bu Sabahin Uzelliginde,seni Gorememenin Uzuntusunu Yasarken,seninle Omur Boyu Yasicagimiz Mutlu Ve Guzel Gunlerin Hayalini Kuruyorum Seni Cok Seviyorum.

Seversin.. Sevilmezsin.. Seversin.. Sever.. Kiymetini Bilmezsin.sevilirsin.. Kiymetin Bilinmez.. Ne Yaparsan Yap.. Sevgiyi Asla Anlamayacaksin...

Her Sey Paylasildikca Kuculur,paylasildikca Kuculmeyen Tek Sey Sevgidir.

Dokuz Kere Sev, Onuncu Ben Olayim,deli Gibi Sev Sonuncu Ben Olayim.

”Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git…”

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL ‘Hayat ve BeN’ İşte O kdr

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın.Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK......

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ…HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ…

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!.

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah’ıM VeRMEE AYRILIK

An Gelir Insan Gülerken Aglarmis Göz Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis.

*ben bu dünyada hala yasiyorsam inan hayati çok sevdigim den degil sirf birilerine inat olsun diye.

Gece Yarisi Basliyorsa Cigligim Duyulsun Diye Degil...cagirmalarim Gelmen Icin Degil...duyulmadan Seslenmeyi Biliyorsa Bu Yuregim, Gormeden Sevmeyide Bilir...

Maziyi Anarsan Ozlem Duydugun Aski Ararsan Geceleri Kulagina Seni Hala Deliler Gibi Seviyorumlar Fisildanirsa,bulursun Beni Yureginde.

Masamda Kagitlarla Ugrasirken,elimin Altinda,kalbimde,gozlerimde Tum Buldugum Sensin Sadece Sen,beni Uzse De Unutmam Gerek Ne Olurdu Sanki Usulca Aklimdan Cekip Gitsen.

Kulaklarim Duymaz Olmus Kalbim Olmus Zaman Akmis Her Sey Onemini Yitirmisken Degil Bu Kez Bi Degisiklik Yap Da, Seni HÂl Seviyorken Gel..

Bir Butunun Parcalariyiz Arayistayiz Bir Dizi Seni,beni Ve Giderek Buyuyen Bizi,arayisimiz Temkinli,urkek Ta Ki Aradigimizin Birbirimiz Oldugunu Anlayana Dek.

Sevmek Buyuk Cesaret Ister Seven Hep FedakÂrlik Bekler Seven Ne Kadar Severse Sevsin Sevilen Hep Nankorluk Eder.

Ellerimi Bombos Biraktin Gozlerimden Sel Olup Aktin Tek Umidim Sendin Ummadigim Bir Anda Beni Biraktin.

Yoklugunu Sararken Gecenin Sessizligi Safak Sokerken Uyanacaktir Sabah Gunesi Kus Sesleri Yankilanirken Semadan Sesin Duyulacak Ucurumun Kenarindaki Kayaliklardan.

Hayatin Yuku Agir Cekeceksin,bu Benim Son Nasibim Kaderim Diyeceksin,yarin Nasil Gececek Nereden Bileceksin Uzgun Olsan Aglasan Da Bu Hayati Cekeceksin.

Yalnizligimda Buyuttukce Seni Kalabaliklasacagim,sen Ise Kendi Kalabaliginda Yalnizlasacaksin Dusunup Tek Cikar Yol Bulacaksin En Sonunda Bensiz Yapamayacaksin.

Bitmez Guzel Kizlarin Nazlari,gulu Odun Sanir Bazilari,dinmez Su Gonlumun Sizilari Acilsin Artik Yureginin Kilitli Kapilari..

Yitirdigim Her Seyde Kazandiklarim Kazandigim Her Seyde Ise Biraz Yitirdiklerim Sakli Bu Yuzden Birileri Hep Isinip Dururken Dinmez Hic Usumelerim.

Agzimin Tadi Yoksa Hasta Gibiysem Bogazimda Dugumleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapiyorsam Inan Hep Guzel Gozlerinin Hasretindendir.

Seni Turkulerle Beni Agitlarla Ugurlayacaklar,ikimizin De Giysisi Beyaz Olacak Nufusa Seni Evli Beni Olu Yazacaklar.

Seni Sevdigimin Varmasan Da Farkina Bu Askin Yok Sonu Cikmaz Yarina Asenaya Sesleniyor Bir Asik Alperen,boyle Askin Ruhuna El- Fatiha.

Sen Ruyalarinda Beni Ariyorsun Ya Her An Yanindaki Ben Degil Miyim Sanki,bosuna Ariyorum O Mutlu Gunleri Sen Beni Unuttun Da Ben Seni Unutmadim Mi Sanki.

Yillar Yili Gizledim Sensizde Yasarim Zannettim,hasretinden Bittim Eridim Isteseydin Sana Omrumu Bile Verirdim.

Hayat Denen Kosusturmanin Sonu Degil Mi ? Bir Avuc Toprak Olumden Yana Korkum Yok Korktugum Tek Sey Unutulmak..

Ne Zaman Sagir Bir Ressam Kurumus Kirmizi Bir Gulun Yere Dustugu Anda Cikardigi Sesi Resmine Cizerse Bende Seni O Zaman Hayatimdan Silerim..

Sana Dunyanin Yedi Harikasi Kadar Guzel Oldugunu Soyleyecektim Lakin Vazgectim Cunku Onlar Mazide Yapilmis Seyler Sense Gunumu Aydinlatan Gunes Kadar Sicak Ve Parlaksin.

Bir Gokyuzu Dusun O Gokyuzu Sensin Bir Yeryuzu Dusun O Yeryuzu Benim Tamam Belki Birlesemiyoruz Ama Ayrilamiyoruz Da.

Dort Misrada Dort Dilegim Var Senden Ilkbaharda Gokkusagim,yaz Gunlerimde Yagmurum Ol,sonbaharda Firtinam,kis Gunlerinde Kardelenim Ol.

Saatler Sensizligi Gosterdigi Zaman Aradigimda Yoklugunun Buldugum An Karsimda Resmindi Yuzume Bakan Kelimelerdi Aglarken Bogazima Dugum Dugum Takilan Yaptiklarindan Bir Kader Utansin Bir De Sen Utan.

Karanlik Odama Bir Kibrit Cakar Misin Gitme Desem Arkana Donup Bakar Misin Seni Unutamadim Desem Inanir Misin Inan Canim Seni Bir An Bile Unutmadim.

Bir Zamanlar Akli Basinda Biriydim Ta Ki Sen Aklimi Basimdan Alana Dek...

Yedi Ayri Iklimden Yedi Cesit Ari Getirseler Yedi Cesit Ari Yedi Ayri Cicegi Dolassa Yedi Ayri Cicekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatli Olamaz.

Hayatin Sana Verecegi En Buyuk Armagan Tutabilecegin Bir Daldir Bir Insana Verilebilecek En Guzel Armagansa Yurektir Ve Inan Bana Dostum Sevmek Yurek Isidir.

Sana Karanfilin Sadakatini,sumbulun Bagliligini,meneksenin Tevazusunu,cigdemin Nesesini Lalenin Gururunu,leylagin Saadetini Versem Bana Kalbini Verir Misin.

Tespihimde 33 Tas Var Ilk Sekiziyle Seni Seviyorum Ikinci Sekiziyle Seni Ozledim Ucuncu Sekiziyle Bitanemsin Son Sekiziyle De Benimsin Cekiyorum Etti 33 Son Tas Mi Onlada Tevbe Ediyorum.

Uzayan Tren Raylarina Bakarken Annesini Yitirmis Cocugun Bakislari Bir De Senden Ayrilisim Dusuyor Aklima Ne Olur Aci Cektigimin Var Artik Farkina.

Seni Seviyorum Diye Bir Soz Duyarsan Sakin Inanma Cunku Seven Insan Sevdigini Sozleriyle Degil Gozleriyle Anlatir.

Seni Sevmek Buz Gibi Havada Iki Kat Yorgana Sarilmak Gibi ,ayrilmak Yaz Sicaginda Soguk Duslar Almak Gibi Kutuplarda Yasamak Ne Guzel Bir Sey Olsa Gerek..

Sana Savasi Sorsam Bana Oyuncak Askerleri Anlatirsin,sevgiyi Sorsam Bana Belki Bir Siirle Cevap Verirsin Cunku Sen Sevdigini Kollarinda Kaybetmedinki.

Caglayandir Yuzmesini Bilmeyene Nehir,asktir Bunun Adi Ne Fal Tanir Ne De Sihir,caresizin Ilacidir Ya Bir Damla Mutluluk Ya Da Bir Tutam Zehir.

Bir Kelebek Ucurdum Sana Dogru...daglari Denizleri Asti Seni Buldu Yanagina Bir Buse Kondurdu Hissettin Mi? Oylesine Icten Derinden.

Sen Demek Hersey Demek Sen Demek Hayat Demek Sensizlik Benim Icin Yasarken Olmek Demek,sensizlik Benim Icin Bitmeyen Hasret Demek.

Eger Kalbim Kalp Olsaydi, Sana Olunceye Kadar Sakla Derdim.

Ucsuz Bucaksiz Karanlik Bir Yerde Uc Kibrit Yakacagim.biri Gozlerini Gormek Icin,ikinciyi Guzel Yuzun Icin,ucuncude Seninle Yasadigim Guzel Gunleri Hatirlamak Icin. Canisim !!!

Biri Senin Biri Benim Icin. Bir Sevgi Sana Bir Sevgi Bana, Bir Ask Ikimiz Icin Yarisi Senin Yarisi Benim Icin....

Ask Delicesine Flort Ederken Yanindakinin Hicbir Sey Yapmama Ozgurlugunu Sakli Tutmaktir.

Ben Seni Asil Insanlarin Basit Duygulari Ile Degil, Basit Insanlarin Asil Duygulari Ile Sevdim.

Insanlar Tanidim Gokteki Yildiz Gibiydiler Gokyuzundeydiler Ve Parliyorlardi Ben Seni Gunesim Olarak Sectim, Bir Gunes Ugruna Bin Yildizdan Vazgectim.

Gulus Bir Yanasimdir, Obur Kisiye. Birden Iki Kisiyi Dondurur Bir Kisiye. Anilardan Kale Yapip Siginsa Bile. Yetmez Yalniz Basina Bir Omur Bir Kisiye.

Her Zaman Gul, Hayata Gulucuk Sac, Gulmeyi Benimse, Gulerek Yasa, Gulunc Dusecek Kadar Cok Gul, Cunku Bu Dunyada Senin Gulusun Icin Yasayan Biri Var...

Insanlardan Korkuyorum Arkamdan Vururlar Diye Gulmekten Korkuyorum Aglatirlar Diye Sevgilimden Korkuyorum Beni Aldatir Diye...

Daglarin Tepesine. Eskiyanin Alnina Kizlarin Kalbinede Olumsuz Mehmetcik Yazdiracagim.

Bir Gun Olacak Bir Gun Kalacak Iste O Gun Gunes Benim Icin Dogacak..

Oyle Sanssiz Bir Kadindi Ki Omrunun Yarisini Koca Aramakla Diger Yarisinida Kocasini Idare Etmekle Gecirmisti.

Her Ne Kadar Sosyetenin Parlak Cilali Taslarinda Dans Etmeyi Bilmesekte,yarali Kalbimizle Sevmesini Biliriz Arkadas.

Unutma Ki! Her Seven Adsiz Bir Kahramandir. Insan Sevebildigi Kadar Insandir.

Sana En Buyuk Bedduam Mutluluk Yamurunda Semsiyesiz,kal

Hasretin Col Ruzgari Gibi Beni Savurup Dar Agacina Asti...ama Goruyorum Ki Sen Bana Hasret Kalmamissin Sevdigim ...

Birgun Hayatin Butun Guzelliklerinden Vazgecip,olume Sessiz Sedasiz Gitmek Istersen,yanima Gel Ki Sana Sensiz Yasamanin,sensiz Olmanin Olum Oldugunu Gostereyim.

Hasreti Yildizlara Yazmak Isterdim,sabah Olunca Kaybolsunlar Diye.sevgimi Ciceklere Yazmak Isterdim,onlarla Beraber Buyusunler Diye

Herzaman Gul, Hayata Gulucuk Sac, Gulmeyi Benimse, Cunku Senin Bir Gulusun Icin, Koca Dunyada Yasayan Biri Mutlaka Biri Vardir.

Eger Olduysen, Su Anda Yildizlara Uzanirsan, Yildizlarin Isiklarini Topla. Tac Seklinde Saclarinin Arasinda Sonsuza Dek Parlasin..

Sevmek Sacak Altina Siginan Gocmen Kusun, Kar Tanecikleri Arasinda Ucusan Beyaz Tuyunu Gorebilmektir.

Sevdigini Ozgur Birak , Geri Gelirse O Senindir Geri Gelmezse, Zaten Hic Senin Olmamistir...

Sevgili Binlerce Insan Arasindan Gonul Gozuyle Gorup Ayri Bir Kimlik Verdigimizdi Her Sozu Buyu Olan, Dokundugu Herseyi Kutsallastiran Muhtesem Insandi.

Sevdiginin Gozyaslari Sahile Vurdugu Zaman ,sahilin Atacagi Imza Seni Seviyorum Olacak Bitanem..

Iki Saskin Yildiz Gibi Parlayan Gozlerine Bakip Da, Senin Ruhunu Tum Ictenligiyle Gorebilenler Anlar Ki Sen Bir Omre Bedelsin !!.

Senin Icin Aglarken Gozumden Dusen Yaslar Denize Dokulseydi Eger,karaya Vuran Dalgalar "seni Seviyorum" Yazardi..

Gozlerindeki Parilti , Icindeki Kipirti Yuregindeki Sevgi , Hic Bitmesin.

Sevgi Duygularini Anlatamadigin Zaman, Gozlerinden Suzulen Iki Damla Sicak Gozyaslaridir...

Seni Nasil Nefes Aliyorsan, Bende Seni Oyle Seviyorum Iste.sen Nefes Alamadan Yasayamazsin, Bende Seni Sevmeden..

aciyi hissetmiyorum. Sevmeyi beceremiyorum. Caresizlik hic bitmeyen bir senfoni sensiz...
    hayat hicbir insan icin aglamaya degmez.zaten degen insan aglatmaz.yine de aglamak istiyorsan,basini dik tut ki gozyaslarin aglatan kadar alcalmasin.sana sevgimi soylesem sevgimden korkarsin.ben senin icin olmasam bile sen benim icin hep varsin...

2. Cevap: MSN Sözleri - Ayrılık

bir cocuk gulusunde, ruzgarin en capkin opusunde, yagmurun her sacina dususunde beni hatirla....

eger beni bu sokakta, bu mahallede, bu sehirde bulamazsan,sevgilim bilki ben, gozlerinin daldigi yerdeyim.

baskalarina kendinden fazla deger verme.ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

sevme beni, hatirla.ozleme beni ama unutma.

sehrimin bensiz sokaklarini adimlarken,ben sensizligimin sokaklarinda bir sehir kuruyorum kendime.

sen benim olmadin hicbir zaman, ben seninim ama daima.sendeki yoklugum yok edemedi bendeki varligini.yuregim sevgi, yuregim ozlem dolu.

gunes batmadan yildizlar gorunmez elbet,gelecek gunlser ne alir ne verir bilemem,bildigim sarkilar biten asklarin cenaze torenleridir.bir sarki soyle gom gitsin,gom gitsin yalanlari gom gitsin yalnizligi,gom gitsin acilari.sonrada otur yuregin yeserene ka

sen gideceksin bense yanacagim hatiralarinla bilki unutmayacagim elini tuttugum gozlerinde kayboldugum oani arayacagim ve yilmayacagim sonsuza kadar sursede caresiz arayisim hazalim<3

su an agliyorum zannetmeki senin icin agliyorum mutfakta sogan dogruyorum aptal firat allah seni kahretsin...

durucam burda,gidisini seyredicem,kipirtisiz sakin gibi gorunucem,kavgasiz olacak, firtinasiz olacak,sacmasapan olacak,arkandan sessiz bakicam.ben yine sana aglicam...

ayrilikta aglarmis ....ayriligi yasasaymis......

kisa bir oykudur hayat,ugruna upuzun acilar cektigimiz,kisa bir turkudur hayat,bir daha soylemek icin delirdigimiz!

huzun yildizlari parliyor bugun gokyuzunde,bu gece yine icin, icin yaniyorum,oturmus seni dusunup agliyorum,seni, gidisini, sevisini, her seyini...

bu gece agliyor ay sevipte kavusamayanlar icin, yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin. Bu gece bende agliyorum ozleyipte ulasamadigim sevdigim icin.

nasil baslamisti bak nasil bitti en guzel duygular silindi gitti nasilda sevmistim bilirsin seni ayrildik sevgilim doymadim sana...

hic bulutlu havalarda dolunayi izledin mi ruzgar aci aci icine islediginde ruzgardan degil yanlizliktan yuregin titredimi...

tanri sana oyle bir ceza versin ki benim seni sevdigim kadar sende bir baskasini sev ve o bir baskasida benim seni sevdigim kadar senden nefret etsin...

sevipte ayrilmak varsa isin ucunda arkadas dunyada sevgi denen kelimeye inanmiyorum...

sen istedigin kadar saklan,gunduze sar biraktigin geceleri.ben beni sevmedigini gunesten ogrendim,sen seni sevdigimi birisini sevince anlayacaksin...

yaz yagmuru gibi gectin,saclarimdan akip gittin,her damlanda beni mahfettin,umutlari yikip gittin...!!!

yalnizligima caredir senin sevgin seni herseyden cok sevdim hayallerimi seninle besledim yinede beni birakip ellere gittin sevgi dolu kalbimi harabeye cevirdin.

acilarinin umutlarini yok ettigi yerde,umutlarini yesertecek birine,ozlemle dolu bir sese ihtiyac duyarsan,ben hala bildigin yerde,bildigin gibiyim..

ben aglarken bana bakip aglama ben huzunlenirken bana bakip huzunlenme cunku bende sen olurken olmicem: Bu dunyaya nasil kazik cakilirmis herkese gosterecem...

en sevdigin elbisen uzerine sarilsin yilan akrep yuvasina mezarin kazilsin mezarinin basina kahpe diye yazilsin okuyanin olmasin beni yaktigin icin...

sensiz hayat yerin dibine batsin,sensiz acan gulum sararsin,sensiz bu dunyami kiyamet yiksin,sensiz bu bedeni bu can ne yapsin...

seni bilmem ama ben kararliyim su garip sevdadan cayalim gitsin bu askta senden cok ben zararliyim bir kumar oynadik diyelim gitsin...

icimde bir his var benden pes diyor olmayan duadan umit kes diyor madem ki bahtimiz boyle istiyor kaderin emrine uyalim gitsin arkadas...?

birakma beni diye yalvardim,donersin sonunda bana dedim inanmadin,dedigim cikti bak biricigim ama ne yazik ki cok gec kaldin...sevgilim

gonulden sevmistim birakip gitti icimdeki askimi yerle bir etti.bendeki yerini coktan kaybetti bundan sonra onu tanimiyorum...
    olecektim sevgimden.sen sevinecektin.gidecektim bu kentten,sen gulecektin.ama hic dusnemedin aptal kiz beni tekrar sevecektin.

gulu gulene kalbini sevene ver askin hediyesini kiymetini bilene ver sev seni seveni ask nedir bileni hic bosuna arama birakip da gideni.

sadece sen gitmedin, mutlulugum aklim gururum serefim kalbim ve canim seninle birlikte gitti, bana biraktigin seyler ise yikik dokuk bir dunya dert ve anilar...

silinir diyorlar en aci izler, bitermis kislarim gelirmis yazlar, bilmezler su gonlum derinden sizler, unutursun diye soylemek kolay...

ayrilirken gozyaslarimi yollarina biraktim, yurudugum yollardaki isiklari kapattim, bastigin her topraga esip suladim, bir gun donersen yollumu bul diye...

gun gelecek hesap vereceksin yaptiklarinin cezasini cekeceksin belkide bu satirlari okudugunda pismanlik duyacaksin,o zaman ne yapacaksin?

her selale gordugunde yagmuru hatirla,her yagmur yagdiginda dua et agla olurya belki bana yaptiklarin af ola,yeni asklarina yol acila.

sende gun gelecek seveceksin onun icin gozyasi dokeceksin astan anlamayan zalim ugruna hayatini zehir edeceksin iste o zaman beni hatirla.

sevmiyorum artik eskisi gibi,yuregimde dolasiyor ozgurce sevgim,gozlerimden dusen her kursun tanesi vursun alninin ortasindan sen gibi sevgiyi oyuncak edenleri.

duygularin doruga varinca,gozyaslarin yanaklarindan akinca,allaha el acipta neden allahim dediginde beni hatirla.

sevdigini sanmistim yanilmisim,yalanlarina inanmisim,sensiz olmuyor derken baskasinda avunmussun,gozun aydin yeni birini bulmussun,artik mutlumusun?

teninin kokusuna hasret oldugum,gozlerine ekmek banipta katik yaptigim,bunlari hakedercek ne yaptim,cezami neden bu kadar agir kestin omrum yetermi saniyorsun…

hani gitmeyecektin hep beni sevecektin o kelimeyi soylemeyecektin elveda demeyecektin hani olumle ayrilacaktin hep yanimda olacaktin sende boylemi yapacaktin bana sensizligi yasatacaktin hani cok seviyordun asla ayrilmam diyordun neden simdi gidiyorsun ba

gozlerimde, gozlerini , gormiyosa , gozlerin, bilki eyy! Sevdigim o gozler iste o zaman ellerin...

aliskin degilim sensiz kalmaya bu ayriliga, sesin solugun olmayinca dogmuyor gunes dunyama, sonsuza kadar bunu sakin unutma...

haykirsam dunyaya askimi bir solukta, sendemi cekip gittin bunu ben hak etmedim hani "sensiz bir hicim" demistinya..?

belkide dilinden bu sarki dusmez,dilin soylesede gonlun hissetmez,bilsen bile benim icin farketmez birtek dilegim var beter ol yeter...

beni avutacak anilarim var, seni yasatacak sonsuza kadar, yolun acik olsun verdiysen karar yureginin goturdugu yere git..

demek hic sevmemis ozlemissin beni unutmus dusunmemissin beni. Sahte duygularla yalan duygularla birakip gitmissin beni...

seni seviyordum biliyorsun askin bitti demek gidiyorsun bana boylemi veda ediyorsun??

askindan hatira ne varsa bende isminle beraber gomdum maziye artik hayat bana zor olsa bile bundan sonra artik nefretimsin sen...

olumune seven bendim hayatimi veren bendim degerimi sen bilmedin askima ihanetin ansizin cekip giden sendin sen bana yanlis yaptin..!

donmesin kalbimde bir yer bulamaz zannetmesin baska seven bulunmaz, sanmasin bu hayat onsuz yasanmaz ne olur onu hic hatirlatmayin..!

zaman gelir insan gulerken aglarmis goz yaslari sel olup akarmis kah kaha bir maskedir bilirmisin insan sevdiginden ayrilinca bu maskeyi takarmis

ayrilik aklimdan gecmiyor inan hedefin tek sensin gerisi yalan ok yaydan firlamis ey benim belam donersem sozumden namerdim var oldur beni.ol de oleyim!!!

simdik gozlerime aglamayi ogrettim ki, bu yaslar utangac boynunun kolesi olsun. Bu da benim sana ayrilirken hediyem olsun!

ozur dilerim seni sevdigim icin, ozur dilerim gozlerine baktigim icin, ozur dilerim seni hep aradigim icin, cok ama cok ozur dilerim seni insan sandigim icin!

bu benim sevdam kursunlara dizilmis, bu benim sevdam ihanet yuklu sevgilerden vurgun yemis, fakat olmemis!!!

bir nasihatim var sana kendini insan yerine koyma eger bir gun cikarsan karsima sevgim degil kursunum deger anlina!

allahim biktim artik,isyanim sana degil kendime, napacagimi bilemiyorum, her gecen gun ve gece daha cok oluyorum bu ask beni mahvediyor kurtulmak istiyorum...

gozyaslariyla yikanmis yuz dunyanin en temiz yuzudur iste benim yuzumde en temiz yuz cunki hergun yikiyorum...

gunes avuclarinda bir sabah uyandiginda usuyorsan, kalabalikta yalniz hissediyorsan kendini ve bir anlik kirilmissa yuregin: Beni hatirla! Bir ruya gibi oldu artik yasadiklarim. Ne sevenim kaldi, nede eski asklarim. Gecmeli artik gecelerce aglamalarim. Elveda sevgilim elveda askim!!

...oysa, olmaycak kadar zor degildi bazen gel demistim hep kal anladin ...ve gittin tabii ki.
    istesem ben bu omru, bu talihi istemem boyle durup durup senden ayrilmak varsa orada bir mezar kazilir benim icin ayriligin nerede baslarsa.

mesafelerin ayrilik oldugunu soylerler hep, oysa ayrilan bedenlerdir yureklerse hep beraberdir, bir seyleri paylasmak icin bedenimle olmasada yuregimle yanindayim....

hayatta hic kimsenin bilmedigi engin denizlerde, yunuslar gibi yuzmektir seni sevmek umitlerim vardi tesbih misali sen giderken dagiliverdiler birden...

yoo, aglamak yok kucuk kiz...hani soz vermistin aglamak yok diye. Bak gozlerin dolmaya basladi.. Sen alismamis miydin ayriliklara? Hadi don sirtini dunya'ya arkana bakmadan cek git! Elveda deme dostlarina...sadece "belki" de yasli gozlerle "belki"....!''

her hatirlayis evvelinde unutmayi saklar bilir misin? Ve bilir misin ben seni bir dem olsun unutmadim!

yapraklar dokulur,guller solabilir,seni herkes unutabilir,ben asla!

bana hayatimda hic gulmedim ki bundan sonra ne bekleyecegim ki yalvaracagim tanriya al beni de yanina sensizlige alismak zor gelecek bana...

yakamozlu geceler benim gecem...cunku asik oldugumu yakamozlu gecelerde haykiriyorum...tek basima limanda denize karsi..sende duy askim....

bu sehir ,bu kalabalik ,bu karmasa. Icim burkuluyor , onca insan bir sen olmuyor. Ve sen onca insandan biri olmuyorsun...

gozlerini kapat en buyuk hayallerini dusun.sonrada hepsinin gerceklestigini... O zaman anlarsin senin icin neler dusundugumu...

kolaymi ayrilmak canima can olmussun askinin esiriyim herseyim sen olmussun...

hadi git artik,ne duruyorsun beee yokluguna inandir beni yoruldum her buldugum yerde kaybetmekten seni...

sen beni belkide hic anlamadin benim seni anladigim gibi sen beni belkide hic sevmedin benim seni sevdigim gibi ama bu hicbirseyi degistirmedi ben hala seviyorum seni...

gozum, kulagim, kalbim, aklim hep sende, senden ayrilamam istesemde istemesemde... Hayalin her an gonlumde, gozlerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de...

hatiralar kuller arasinda kaybolmus bir ates parcasina benzer,birgun bu kulleri karistiracak olursan,seni canindan daha cok seven birinin oldugunu unutma isveclim...

hayati aradim yillar boyu once derinliklerine indim yanilmisim bulamadim daha sonra gokteki yildizlarda dolastim gecenin bir vakti yine elim bos dondum en sonunda buldum hayati hayat sevgiydi sevgi sendin ama ben sensizdim...

iki varligi degistirebilsem yagmurla gulu secer.ve sana kisin yagan her yagmurda milyarlarca gul.yazin kokladigin her gulde dudaklarina damla damla serinlik verirdim isveclim...

oyle habersizce geliyorki olum ruyalar tamamlanamiyor giyinip kusanilamiyor gulup aglanamiyor ve son bir defa olsun insan goz goze gelemiyor...

bu aksam yine sensizlik dustu icime,bu aksam gozlerin dogdu yuregime,cekilmez oldu hasretin bedenime,agladim anilara sessizce bu aksam olmek istedim yine habersizce isveclim...

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bens ana hala elsallıyorum…

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENı SEVıYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine şimdi de ağlıyorum SEVDığıM ama sana değil bir kalemde sildiğin AşKIMIZA ağlıyorum SENı SEVDığıM için özür dilerim

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa ımzayı Atan Kalemin Rengidir.”ınsanın Kendisi”

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim….şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM…onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim….

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Umutsuzluğu ihrac eden bir çok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni, inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım, seni öldüreli cok oldu.

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim aşkım icin.

Eskiden olsa arkandan bakar ağlardım, şimdi ardıma bile bakmam. Eskiden uğruna dünyaları yakardım, şimdi bir kibrit bile çakmam.

Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkkén Kaybéttim..

Aldanma hayatın cilvelerine hersey bahane, görünüsüm serseri ama gönlüm sahane.

Sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri.

Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.

Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.

Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.

EnTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN, CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN. BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!

DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir

HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA, HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ!!!

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $ıK Giyinip PahaLi HeDiYeLer aLmayı ßiLmeyiS aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

SEN + BEN = BIRIZ SEN – BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ. !!!

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen & ßen Senin UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demektir

Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme, Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

AĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm.

Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden başkası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi

Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.

Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın. Ben anlatamadım güller anlatsın.

İnsan vuruldugu zaman değil unutulduğu zaman ölür

sevgı….birini…sevmekse…aşk…onun…uğrunda…ölmektir.

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce…

Belki sana sevmeyi öğretemem ama bil ki sende bana unutmayı öğretemezsin

Bir gün yanına gelecem bir elimde gül bir elimde silah ya gülü alır benim olursun ya SİLAHI ALIR BENİ VURURSUN

Sanmaki İsmiNi ßir ßa$kası siLecek SeNinLe ßa$LaDı SeniNLe ßiteCek…

3 kurusluk insana 5 kurusluk deger verirsen,o insan gun gelir seni 2 kurusa satar…

Gönlünde Yer Yoksa Bana Güzelim Fark Etmez Ben Ayaktada Giderim!!!

Hayatta bir tek umudun gülmek olsun, eğer bir gün ağlarsan mutluluktan olsun

Sen Sevme Sevdiğimi Bil Yeter.

sana olan duygularimi cumlelere aktarabilseydim eger bitmek tukenmek bilmeyen bu cocuksu sevgim bir kalem, gozyaslarim murekkep pamlasi, ve ugruna adanmis bu garip ise, solgun bir kagit parcasi olurdu...

yildizlar hatirlatti gozlerini... Ama inan hicbir zaman gozlerin kadar guzel bakmadilar... Ruzgarlar getirdi saclarinin kokusunu... Ama inan saclarin gibi hic kokmadilar...

sen hic hasreti tattin mi severken , hic agladin mi gulerken , sen hic sevdin mi sevilmiyorken ve hic ayrilmak istedin mi canindan cok severken...

unutmadigin muddetce unutuldugunu sanma. Cunku seven unutmamistir, unutan sevmemistir ve bilki biz vurulunca degil, unutulunca oluruz!!!

kahrolsun sensiz yasadigim bu gunler,hayatima isyanimi duysun dunya eller,ilk ve son askimdin sende gittin uzaklara be gulum....

elimden cekip aldilar seni cekilmez acilara saldilar beni, dusundukce seni icim agladi donersin diye gozlerim yollara daldi,hamd olsun azrail dostum canimi aldi...