Msn Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda karakız tarafından 5 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu ..!

Kalbime 3 yer açıyorum biriseninin için biri hayatımız için biri de sonsuza dek sürecek aşkımız içinnnn.

Aşkım kalbindeyse, mutluluğum elindeyse, istediğin iki kelimeyse, seni seviyorum

вιя güℓ σℓмαк ιѕтєя∂ιм ∂αℓıм∂αη кσρтυğυм αη уαℓηız ѕєηιη ιçιη кσραуıм ∂ιує νє уαℓηız ѕєηιη ανυçℓαяıη∂α ѕσℓαуıм ∂ιує вιятαηєм..!!

zordur dağda kardelen olmak,zordur toprağı çıkartıp güne kavuşmak,zordur sevdayı yıllara yaymak ama asıl zor olan senin gibi yüreği güzel olanı bulmak..

dσStLaяıмa LaF єttİямєммм....tutкuLaяıм ωaя, ωazqєÇємєммм!!!

qidiγσSaη єğєя,ςσк özLєSєм ßiLє döη dємємммм
    aqıя qєLiγσSa ßuηLaя, Fiяaя SєяßєSt ...... Sєωєη Sєωєя....Sєωмєγєη γσL aLıя qidєя!!

güℓüѕüηü αяιуσяυм,ßαкιѕιηα ßιтιуσяυм cüηкü ѕєηι ѕєνιуσяυм gєcє güη∂üz αкℓιм∂α » SΣП « αятιк ѕєηѕιz уαραмαм ßєη..

Acıklı bir senfoni kulaklarımda titremekte.. Yarısı bende kalbimin yarısı sende teklemekte..

Bende; ne gitmeye cesaret, ne mücadele etmeye güç kaldı..

Hayatı komedi filmi sananlar için son espriyi ben yapacağım..

Bırakıp gitmen bile başkaydı herkesten..

Son sözündü içime nefret tohumlarını eken.. İnce bir elvedaydı bana gereken..

тαияı ѕαиα öℓє вι ¢єzα ωєяѕιикι вєиιм ѕєиι ѕєω∂ιğιм кα∂αя ѕєи∂є вαşкαѕıиı ѕєω ωє σ вιя вαşкαѕı вєиιм ѕєиι ѕєω∂ιğιм кα∂αя ѕєи∂єи иєfяєт єтѕιи!!!!!

aqaçTan dÜşeN YaPrAkLar döKüLMee qÖNüLdEn DüŞeN İNsaNLar uNuTuLMaYa MahKumduR... G!D£N£N£ YoL KaLaNa dUa YaKıŞıR...

Değer verdik yeteri kadar, şimdi herkes ederi kadar...!!!

Verdiğim değer sadakam olsun satılmış benliğine

2. Cevap: Msn Nickleri

paylaşım için tesekkürler bi kaç tane aldım kara kıs.. :)