MSN nasıl açılır resimli anlatım

Konusu 'Sohbet ve İletişim' forumundadır ve Aysell tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Aysell Üye

MSN kaydol resimli anlatım

MSN Hesabı Nasıl Alınır?

Microsoft’un dünyaca ünlü e-posta servisi Hotmail’den e-mail adresi almak gerçekten çok kolay. Şimdi, nasıl Hotmail adresi alacağımızı kısaca açıklayalım:

Öncelikle Bu linke tıklayınız.Gelen pencerede “Hayır”ı seçip, devam tuşuna tıklıyoruz.

Açılan sayfa, tamamen size ait özel bilgiler istenecek. Anlamadığınız yerler varsa, resmin yardımıyla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bilgileri düzgün bir şekilde girdikten sonra, sayfanın en altındaki [​IMG] düğmesine tıklayın.

Düğmeye tıkladıktan sonra, eğer girmiş olduğunu bilgiler doğru ise, aşağıdaki gibi bir onay yazısı gelecek.

Artık, Hotmail’den başarılı bir şekilde bir @hotmail.com uzantılı e-posta adresinizi almış oldunuz.

Alıntı

2. misafir Ziyaretçi

Cevap: MSN nasıl açılır resimli anlatım

nereye tıklıyarak açıyoruz

3. Misafir Ziyaretçi

posta kodu nedir

4. misafir Ziyaretçi

posta kodu ne yaaaa

5. Misafir Ziyaretçi

yaaa.posta kodu yaz internetten çıkar.mesela sakaryanın ki '000 54 ' tü galibaaa.yaaaaa bide şeeey, benim de msn'm var ama arkadaş ekleyemiom. nasıl olacak ki ooooo

6. Misafir Ziyaretçi

ya ama ya bu benim şifreyi kabul etmiooooooooooooooooooooooooooo

7. Misafir Ziyaretçi

ya olmuyo ne olur cevap verin bütün dediklerinizi yaptım son olarak dediğinizi yapamadım ilginç bir yazı çıktı

8. Misafir Ziyaretçi

bütün dediklerinizi yaptım am e posta olmuyor

9. Misafir Ziyaretçi

ben bütün istenilenleri yerine getirdim bir sürüde e-mail adresi yazdım fakat bi türlü olmadı bana siz bulabilirmisiniz rica etsem

10. Misafir Ziyaretçi

posta kodu eğer cizreli yseniz 00073 tür

11. Misafir Ziyaretçi

msn açmak için önce hotmail hesabı açın.google den yazarsanız sizi yönlendiricekler.messenger i masa üstüne yükleyip girin hotmail hesabınız olduğundan bu iş çok kolay olacak.ama önce hotmail adresinizi onaylamalısınız.messenger de de kayıt olma diye düğmeye tıklayın soruları cevaplayın.(sadece size özel)bir hesap açmış olacaksın sonra arkadaşlarını bul.ekle facebook taki gibi
    sonrada bol bol konuşa bilirsin. alt taraftan canlı hareket eden resimler yollaya bilirsiniz. iyi eğlenceler...

Sayfayı Paylaş