Msn İle İlgili Acil Sorunum

'Teknik Yardım' forumunda Ninowa tarafından 19 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Yaklaşık bi hafta önce msn adresime başkalarınında girdiğini fark ettim..Ama parolamı patlatarak değilde(nasıl anlatsam parolamı öğrenmiş patlatmamış) parolamı her gün değiştiryorum ve msme birilerinin girdiğini yine görüyorum mesela şimdi msnyi açtım iki farklı yerdede açıldı iletiler iki yerdede görünücek diyodu..Bu sorunu nasıl çözebilirim???

2. Cevap: Msn İle İlgili Acil Sorunum

Msn ni başka yerde yada başka pc açık bırakıyorsan o şekilde uyarı gelir.Ama önlem olarak gizli soru ve cevabını alakasız olarak değiştirmeni öneririm.Hotmail ayarlarına girip tüm bilgilerini gözden geçirip parola dahil tüm bilgilerini kontrol edip dediğim gibi gizli soru ve parolanı değişmedikçe bilen için şifren herzaman ele geçecektir.

3. Cevap: Msn İle İlgili Acil Sorunum

Teşekkür ederim ama msnmi kullandığım bilgisayar haricinde açmıyorum başka bilgisayarlarda..Ayrıca gizli sorumla yanıtımda gereçkten alakasız ve çok saçma..Beni şaşırtan karşı taraftakinin msn parolamı bilmesi değiştirmemesi aynı parolalardan giriyoruz msnye ki ben hergün şifre değiştiriyoorm :/

4. Cevap: Msn İle İlgili Acil Sorunum

benim abimde bulabiliyodu ama onla ayni bilgisayari kullandigim icin bilgisayarin bir yerine girip buluyodu
    belki karsi taraftaki insan senin bilgisayarina girmistir

kim buluyo sifreni, arkadasmi ?

ben pek anlamam ama yada sana sahte bi hotmail sayfasi geliyordur sende messajlara girmek icin adressini ve sifreni yazarsan , o gormus olur

buna fake hotmail denir sen istersen bak biraz daha iyi anlaman icin

ama bence baska bisi :D ben kendi bildimi soyledim