msn gizli soru değiştirme ?

'Ders çalışıyorum' forumunda Misafir tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Msn de gizli soru nasıl ve nerede değişiyor yardım

2. Cevap: msn gizli soru değiştirme ?

GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME

www.hotmail.com adresine giriyorsunuz ve üye girişini yapıyorsunuz.
    Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyorsunuz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü göreceksiniz.
    Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.
    Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.
    Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.

3. Cevap: msn gizli soru değiştirme ?

Msn gizli sorumuzu değiştirmek için öncelikle hotmail.com hesabına giriyoruz ve kendi hesabımızla giriş yapıyoruz.
    Açılan pencerenin sağ tarafında yer alan "Seçenekler" butonuna tıklıyoruz.
    "Seçenekler" butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede yer alan "Hesabınızı Yönetin" başlığı altında sıralanmış olan "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" başlığına tıklıyoruz.
    "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" başlığına tıkladıktan sonra kişisel bilgilerimizin yer aldığı yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede yer alan "Soru" kısmının yanındaki "Değiştir" butonuna tıklıyoruz.
    Açılan pencereye parolamızı yazıyoruz ve yeni bir gizli soru seçip sorumuzun yanıtını yazarak "Kaydet" butonuna tıklıyoruz. Böylece gizli sorumuzu değiştirmiz oluyoruz.