MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 2 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Bazı Msn kullanıcılarının hoşuna gidecek bazılarınında hoşuna gitmeyecek bir konu:f196:
    Msn de sizi Kim silmiş msnde sizi kim engellemiş msn de kimler çevrimdışı konuşuyor öğrenin
    Msn kullanıcılarının en çok merak ettikleri Listesindeki arkadaşlarında acaba beni sildimi engelledimi veya şuanda çevrimdışımı?
    Aşağıda anlatacağım şekilde uygularsanız bunları öğrenmeniz mümkün.
    MSN de Araçlar Sekmesine Tıklıyoruz Daha Sonra Seçenekler'i Seçiyoruz,
    Ondan Sonra da Gizlilik sekmesini Seçiyoruz.engellediğini düşündüğümüz kişinin üstüne farenin sağ tuşu ile tıklıyoruz.
    eğer sil butonu işlerse sizi engellemiştir.

sizi kimin sildiğini öğrenmek içinde aynı pencerenin
    altında kimlerin sizi listesine eklediği gösterilsin
    var ona tıklayın ve listede kendi eklediklerinizi
    bulamazsanız onlar sizi silenlerdir.

Msn Çevrimdışı olanları görme

2. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

bu konunun alakası yok bence

3. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

Alakası olmayan ne:f20:

4. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

Bencede alakası olmayan şey ne jaguaar

5. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

konuyu inceledim baktım msn de öle bir şey olmadıgı belli..

6. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

Bende bulamadım ama alakası yok demen gerekmez sadece ben bulamadım nasıl oluyor deseydin keşke

7. Cevap: MSN de sizi kim silmiş,kim engellemiş,kimler çevrimdışı konuşuyor anlayın

Anladım özür dilerim haklısınız