MSN de kullanilan durumlarin anlamlari

'Eğlence' forumunda Cilek tarafından 10 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Yazılan Durum: Çevrimiçi...
    Anlamı: Aylak aylak oturuyorum, laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım...
    ...
    Yazılan Durum: Meşgul...
    Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...
    ...
    Yazılan Durum: Hemen dönecek...
    Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...
    ...
    Yazılan Durum: Dışarda...
    Anlamı: “Ders çalışıyorum” diyeceğim yalan olacak... Aslında çalışmam da lazım... Sen yaz da cevap verip vermeyeceğime bakarız...
    ...
    Yazılan Durum: Telefonda...
    Anlamı: Yukarıdaki durumların hepsini kullandım, bunu hiç kullanmadım... Sırf ilginçlik olsun diye yazdım yani...
    ...
    Yazılan Durum: Öğle yemeğinde...
    Anlamı: Aslında uykuya geçiyorum ama önemli birinden haber bekliyorum... Kapalı görüp yazmaktan vazgeçmesin diye...
    ...
    Yazılan Durum: Çevrim dışı...
    Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kapattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...

2. :f30: :f30: :f30:
    itiraf ediyorum çoğunu bende yapıyorum çünkü msn de lak lak yapmayı pek sevmiyorum :f106:

3. :) :) :)

güzeldi çileğim..:f40:

4. uyuuuuuuuuuz :f106:

teşekkürler çilek

5. güzel bir paylaşım emeğine sağlık ÇİLEK:f40:

6. çok doğru ne diyeyim ara sıra olabiliyor:f30:..

7. demek itiraf zamanı :f30::f30::f30:

8. Emegine saglik tesekürler CileK.

9. çok güzel anlatmışlar hepimizin yaptığı şeyler aslında çilek sağol paylaşım için :f118:

10. Ne diye dillendirirsin be güzelim. Herkes yapıyomuş işte çaktırmadan deşifre etmesene :f40:

11. emegine saglık kardeşim.oolmuyor degil ama hadi bi konu acalım ondan konuşmayıp geyik yabalım tarzına devam diyorum.