Msn Asker Mesajlari

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 17 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Msn Asker Mesajlari
    DAGLARIN TEPESINE, ESKIYANIN ALNINA, KIZLARIN KALBINE OLUMSUZ MEHMETCIK YAZACAGIM.

MERHABA BEN BAHRIYELIYIM LIMAN LIMAN GEZERIM, AKLIMA ESER KIZ TAVLARIM AKLIMA ESER GEMI TEMIZLERIM.

BU ULKE SENINLE GURUR DUYUYOR. VATANI GOREVINDE BASARILAR. ADAM OLMAK ADINA SON SANSINI DA IYI DEGERLENDIRMENI DILERIM. :)

GECE NOBETLERINDE BENI AKLINA GETIRMEMEYE CALIS. UYURKEN USTLERINE YAKALANMANI ISTEMEM. :)

SPORA GIDEMEMEKTEN YAKINIYORDUN YA. ISTE SPOR SENIN AYAGINA GELDI. IYI DEGERLENDIR.

BU SOYLEYECEKLERIMI AKLINDAN CIKARMAMAYA CALIS: AY AKSAMDAN ISIKTIIIIR?

VATAN SANA EMANET. GOSTER KENDINI. (YINE DE COK SIVRILMEMEYE CALISIRSAN SENIN ICIN DAHA HAYIRLI OLACAK GALIBA.)

SEN ASKERDEYKEN BURALARI BIZE EMANET. (OTOMOBILININ ANAHTARLARINI VERMEYI DUSUNMEZ MISIN? ARADA BIR CALISTIRMAM ICIN TABI) :)

O GUZEL ASKERLIK ANILARINI ANLATACAGIN GUNLERI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM! SEN YETER KI CABUK GEL, BEN DINLEMEYE RAZIYIM :)

ILK BASLARDA KAC GUN KALDI YERINE KAC GUN GECTI DIYE SAYARSAN SENIN ICIN DAHA KOLAY OLACAKTIR. GEL TESKERE GEL. GONLUMUZ SENINLE

ASKIM YATAGIN, SEVGIM YORGANIN, YUREGIM YASTIGIN OLSUN, ASKER OCAGINDA RAHAT UYU BITANEM.

SAFAK DEGIL SENSIZLIK BENI ACITAN! SENI COK OZLEDIM BIRTANEM...

KAPINI CALAR MAZI, DALGINLIKLA ACARSIN, ARAR GOZLERIN BENI O GUNLERI SORARSIN. PISMANLIK SARAR SENI O GUNLERI ANLARSIN OTURUP BU ASK ICIN SENDE AGLARSIN..AMA NAFILE..?

ASKIN SARABINDAN BILMEDEN ICTIM,SEVDA YOLUNDAN BILMEDEN GECTIM,ASKIN BIR ALEVMIS YAR YAR,BIR ATES PARCASI,BILMEDEN GONLUMU ATESE VERDIM...

BUGUN ILK GUNUM SENSIZ ALISMAK KOLAY DEGIL BOYLE BIR ANDA AYRILDIGIMIZA INANMIS DEGILIM DAHA...

BOYLE YUREKLI OLMAM GEREKLI OLUMUNE SEVMEM GEREKLI BIR CANIM VAR BIN DAHA OLSA HEPSINI SANA VERMEM GEREKLI COK OZLERSIN DIYORLAR COK BEKLERSIN DIYORLAR SEN BU ASKIN SONUNDA OLECEKSIN DIYORLAR...
    Korkusuzdur dağların efesi, titretir haini kaplanların sesi, madalya gibi duruyor ba؛ında, kahramanlık timsali, BORDO BERESİ

Vatan, uğruna can vermeyi bilenlerindir.

Dağlara çizmi؛ler resmimi komando koymu؛lar ismimi belki birgün geri dِnemem diye gِndermi؛ler sana resmimi. Dağlarda çiçekler soldu zaman, gِklere bulutlar doldu zaman, yağmurlar sel olup aktığı zaman inanki bir tanem ben ağlıyorum..

Mehtap gibi kızın olacana ھafak gibi oğlun olsun.

ضyle masum durduğuma kanma sakın tezkerem 295 olsada "FİRARIM" yakın

Biz komando değilizki her dağda le؛imiz olsun biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun biz HAVACI yız kızım bırak bizimde havamız olsun

Sevme kızım ben 'ASKERİM' ben toz toprak kokarım. Elini uzatsan silah gibi tutarım, benim gِzlerime bakma sana dü؛man gibi bakarım, ben uyku nedir bilmem geceleri nِbet tutarım, gece gelme bana parola i؛aret sorarım, ben disko dans bilmem yürüyü؛ kararı sayarım. اünkü ben JANDARMA'yım. Elbet biter sayılı günler

Güzel Mehmetciklerimiz size her gece her gün duva etmekteyimdir insallah Allah sizin yardimciniz olur sizleri korur sizleri cok ama cok seviyoruz yurdumuzun melekleri....

Eyy bizi korumak icin topraga düsmüs asker... 1000 kere ِpsem o pak anlini deger kandili muhaber tasindan aksin gel tarihe gِmelim desem seni sigmasin

DAGLARIN TEPESINE, ESKIYANIN ALNINA, KIZLARIN KALBINE OLUMSUZ MEHMETCIK YAZACAGIM.

ILK BASLARDA KAC GUN KALDI YERINE KAC GUN GECTI DIYE SAYARSAN SENIN ICIN DAHA KOLAY OLACAKTIR. GEL TESKERE GEL. GONLUMUZ SENINLE

SAFAK DEGIL SENSIZLIK BENI ACITAN! SENI COK OZLEDIM BIRTANEM...

ASKIM YATAGIN, SEVGIM YORGANIN, YUREGIM YASTIGIN OLSUN, ASKER OCAGINDA RAHAT UYU BITANEM.

ضzür dediğin nedirki çabuk biten bir tatil; Askerlik dediğin nedirki gençliği ِldüren bir katil.

AH SU KIZLAR ASKER OLSALAR, MINI ETEKLI ORDU KURSALAR, INCE BELE PALASKA TAKSALAR, VALLAHI ISTEMEZDIM TEZKERE.

HER LIMANDA BEKLIYEN BIR SEVGILIMIZ YOKKI BIZIM EL SALLASIN! BIZ JANDARMA KOMANDAYUZ DAGLAR SAGOLSUN.

BU VATAN BIZIMDIR FERMAN GEREKMEZ, ASKERIN OLDUGU YERE YABANCI GIREMEZ.

HAZIR OL! RAHAT! HALA BUNLARI MI DUYUYORSUN? OKUSAYDIN??????

Ne Hasta Bekler Sabahı Ne Kanlı ھehiti Mezar Nede ھeytan Günahı Seni Beklediğim Kadaar.

Tarihim, ھerefim, ھiirim, Her ؛eyim Yer yüzünde yer beğen nereye dikilmek istersen sِyle, seni oraya dikeyim!

Komandolar vurulunca değil unutulunca olürler.....

ھafak her ne kadar zengin olursa olsun elbet bir gün iflas etmeye mahkumdur.

Bahriyeli boğulunca değil sadeca unutulunca ِlürmü؛