MSI'dan projektörlü tablet

'Haberler' forumunda Wish tarafından 18 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. MSI, Intel Mobil işlemcili ve Windows 7 işletim sistemine sahip 10 inçlik bir “Projektör Tablet Bilgisayar’ı” CES 2011'de ziyaretçilere tanıttı.
  [​IMG]
  Firma ARM/Android alternatifiyle beraber ürünü piyasaya sürmenin planlarını yapıyor.
  MSI Staging projektör tabletin en yenilikçi özelliği ekranın üzerinde yer alan minyatür USB projektör. Dönebilen bu projektör ekrandaki görüntüyü ihtiyaca göre kullanıcının istediği yere yansıtıyor. Böylece bir sunum yaparken ya da ekrandaki görüntüyü diğerleriyle paylaşmak istediğinizde yanınızda haricen bir projektör taşımak zorunda kalmıyorsunuz. MSI Staging resim ve videolarını arkadaşları ve ailesi ile paylaşmak isteyenler ve müşterilerine sıkça sunum yapanlar için çok uygun bir çözüm olarak gözüküyor.

  MSI Staging sadece bir projektör değil. Uzun bir yazı yazmanız gerektiğinde ekranın neredeyse yarısını kaplayan klavye ile verimli bir şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Daha da iyisi MSI Staging’i masaya dik olarak koyup mini projektör ile klavye görüntüsünü masanızın üstüne yansıtarak ürünü aynı bir masaüstü klavyesi gibi kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra standı katlayarak tekrar kolay taşınabilir hale getirebiliyorsunuz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ocak 2011
Yükleniyor...
- MSI'dan projektörlü tablet Forum Tarih
Projektörlü İlk Tablet LumiTab Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
LG'den projektörlü cep Telefonu Teknoloji Haberleri 4 Aralık 2009
Samsung Projektörlü Cep Telefonu Teknoloji Haberleri 15 Mart 2009