MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 17 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. İtalyan banyo aksesuarları üreticisi Stocco, piyasaya sürdüğü yeni aynası ile teknolojiyi farklı şekilde yansıtıyor..
    Gündelik yaşamda kullanılan birçok ürün, artık eskisi gibi temel amaçları ile sınırlı değil.
    İtalyan banyo aksesuarları üreticisi Stocco tarafından üretilen banyo aynası Maitre, bu durumun en son örneği.

Firmanın dokunmatik olarak ürettiği ayna, sıradan bir banyoyu yüksek teknolojik lüksün yansıdığı bir eğlence ortamına dönüştürebiliyor.

Sağ alt köşesinde bir dokunmatik ekrana sahip olan ayna, kolaylıkla programlanabilir radyo, tarih, barometre, buğu çözücü, gibi banyolarda oldukça işe yarabilecek ekstra özelliklerle birlikte programlanabilir iç veya dış aydınlatma fonksiyonlarını sunabiliyor.2 metre ile 90 santimetreye kadar farklı ölçülerde modellere sahip üründe bulunan MP3 oynatıcı, banyoda duş alırken müzik dinelemenize de olanak tanıyor.

2. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

çok etkileyici..çok hoş..çok pratik..çok kullanışlı....
    :)

3. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Valla teknoloji ne yapacağını şaşırdı
    Şu 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi :f20:
    Tesekkürler Yaren ablacim :f40:

4. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

grçktn çk süper .. pylaşım içn tşkrler..

5. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

tam patentini alacaktimki yapmislar tühhh :)
    teşekkürler paylaşım için

6. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Benim tahlil yapan klozet patentini alamadığım gibi Aykuta tuh yani:f30::f30:

7. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Hımm peki o aynanın temizliginde kısa devre yapıp bizi küvetin içine fırlatmasın :):)

8. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Blue ben neden patent alamadım sanıyorsun :)
    Passer gel seninle yeni fikirlere kafa yoralım biz :)

9. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

lüks ve güzel... tşkler paylasım için.bir gün biiziiimde olur elbet:)

10. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Ayna ayna söyle bana senden daha güzeli var mı :D

11. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

Zeus hayırdır :f20: yeterince popülersin zaten :f40: hani böyle güzel cümleler kurmasan diyorum :f30:

12. Cevap: MP3 Çalan Dokunmatik Ayna

:oops: