Mozilla sürekli donmaya başladı

'Teknik Yardım' forumunda Gazel tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar uzun zamandır mozilla arama moturunu kullanmaktayım ama en son güncellemeden sonra malesef sorunlar yaşamaya başladım.
    Sürekli ekran donuyor ve programı kapat komutuyla karşılaşıyorum. Dünde pencereyi kapatıp yeni pencereyle oturumu kurtarmaya çalışırken "mozilla çöktü" uyarısıyla karşılaştım.
    Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Yada ne yapacağım konusunda bir fikri olan :oops:

2. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

Mozillayı kaldırıp tekrar yüklemek sorunu giderebilir. Bende bazı sorunlarla karşılaştım kaldırıp tekrar yüklediğim zaman sorun bitti.

3. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

OkkAN ın söylediklerine katılıyorum. kaldırıp yeniden yükleyebilirsin. Ama bir de güvenli kip te açmayı deneyebilirsin....

4. hande__

hande__ Yasaklı

Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

Aynı sorun bendede var ,yükseltince çıktı ortaya.Yazdığınızı deniyorum dilerim işe yarar.Bilgileriniz için çok güzel ve yararlı bir forum,emeği geçen herese teşekkürler.

5. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

İlk güncellemede bende de aynı sorun oldu. Kaldırdım tekrar yükledim sorun kalmadı.

6. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

Malesef bende aynı sorundan muzdaribim. Mozillaya öyle alıştım ki başka browser bana çok yabancı geliyo bu sorunu halledemezsem benim için baya zor olacak

7. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

Dediğimi yap teysemmm :D

8. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

:f30: Reklam yapmış gibi olmayayım ama bana sorarsanız hiç uğraşmayım fırefox la İE ile ....İE zaten malum miadı doldu ,fırefox çok fazla RAM tüketiyor,hele bir de eklentiler işin içine girdimi daha beter.Benim tavsiyem hepsini bir kenara bırakın opera kullanın ne donma sorunu ne de yavaşlık sorununuz olsun...Eklenti aramaktan da kurtulun derim...

Taş devrinden kalma bilgisayarımda İE Fırefox yüklü olmasına rağmen Opera son gaz giriyor internet sitelerine.Ayrıca fırefox ta eklentilerle ulaşabileceğiniz pek çok özellik opera da varsayılan olarak geliyor.Hız konusunda zaten üstüne tanımam opera nın.Böyle düşük bir sistemde bile operanın sayfa açma hızı harika...Şahsen ben hız konusunda şimdiye kadar sorun yaşamadım.

Fırefox a alışıksanız belki zor gelebilir ama en azından bir deneyin derim.Ayrıca alpha olmasına rağmen opera 10 alpha yı da deneyebilirsiniz.

9. Cevap: Mozilla sürekli donmaya başladı

Tamam teysem yaptım bakalım tekrar olacak mı? Eğer olursa bu kez Pardusu dinleyeceğim haberin olsun :f106: