mostafa zamani Röportaj

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Elfida tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Hz Yusuf dizisi Mostafa Zamani röportajı:

Mostafa Zamani" "Hz.Yusuf" dizisinde rol alan ve bütün dünyanın sevgisini kazanan İranlı aktör.
    Ben 29 yaşındayım iki erkek kardeşim ve bir kız kardeşim var doğum yerim Kuzey İran.
    Hz.Yusuf dizisinden önce Mostafa Zamani kimdi?
    Diziden önce yöneticiydim 7 yıl önce oyunculuğa başladım.
    Oyunculuğa nasıl başladın?
    Hz.Yusuf elemelerinde Resmim Film editörüne gösterilmiş ve editör beni seçmiş.
    Aktör olma isteğiniz var mıydı?
    Evet,aktör olmayı çok istiyordum ve Allah bana Hz.Yusuf dizisinde rol almayı kaderime yazdı.
    Bu film sonrasında herhangi bir değişiklik oldu mu?
    Evet, tabi ki olumlu değişimler oldu, manevi bakımdan değişiklikler de oldu filmin çekimleri 3 yıl boyunca sürdü ve böylesine büyük bir kişiliği canlandırmak benim için büyük bir sorumluluktu.
    Başka bir Peygamber'i oynamak ister misiniz?
    Hz.Yusuf"tan sonra Hz.Muhammed (s.a.v) canlandırmak isterim ama inaslık bunun için yeterli güce sahip değil.
    Oynamak istediğiniz başka bir rol var mı?
    Evet tabi ki Selmanı Farisi ve İran şahı Kır"ı oynamak isterim.
    Hz.Yusuf dizisi için saçınızı uzattığınızı duyduk?
    Evet doğru 8 ay boyunca saçımı uzattım. Dizideki saç ve sakal da bana aittir.
    Sizin için en unutulmaz sahne hangisiydi?
    Çekilen çile ve uzun yıllardan sonra Hz.Yusuf (a.s.) babasıyla kavuşma sahnesi muhteşem oldu.
    Her oyuncu ünlü olmak ister,sizin de böyle bir isteğiniz var mı?
    Tabi ki ona ne şüphe bende bir aktör olarak bunu istiyorum ama Hollywood bizden çok uzak.
    En sevdiğiniz aktör hangisi?
    Dom De Luis Ve leonarda Di Caprio
    Evlenmeyi planlıyor musunuz?
    Ben aşık olmadan evlenmek istemiyorum,ben aşık olmak istiyorum.
    29 yaşındasın bugüne kadar aşık olmadın mı?
    Bizim işimizde aşık olmak çok zordur.
    Duyduğumuza göre İran"da evlenmek çok zormuş,çünkü büyük miktarda başlık parası talep ediliyormuş belki siz bu parayı biriktirememişsinizdir?
    (Gülüyor) hayır ben aktörüm bana kolaylık gösterirler.
    Bana niye evlenmek istediğimi soruyorlar?Daha gençsin bi 10 yıl daha zamanın var diyorlar.
    Aldığınız maaş sizin için yeterli mi?
    Evet tabi.
    7 yıl önce sizi kimse tanımıyordu şimdi ise bütün müslüman ülkeleri tanıyor şöhret hastalığına tutuldunuz mu?
    Tabi ki şöhet olmanın da bazı kötü tarafları var az da olsa şöhret hastalığına tutuldum.Bana göre ünlü insanlar biraz gösterişlli olmalıdır.Çok sade olursa bu bazı insanlar tarafından suistimal edilebilir.Bende genelde kötü insanlardan uzak durmaya çalışırım.
    Sizin için kötü insan kimdir?
    Benim için kötü insan Allaha,insanlara hayatta hiç bir şeye karşı sevgi beslemeyen itikatsiz ve imansız insanlardır

2. mostafa zamani bekardır

3. Şu an bekar mı acaba??? çoook merak ediyoruz

4. Evet bekâr