morpa kampüse üye olmadan gir

'Sorun Cevaplayalım' forumunda vadi27 tarafından 25 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. morpa kampüse üye olmadan girmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar Morpa kampüs'ün eğitim konusunda çok yararlı olduğunu biliyorum.
    morpa kampüse üye olmadan girmek mümkünmü
    Acaba Morpa kampüse üye olmadan deneme şansı varmı nasıl üye olmadan siteye girebiliyormuyuz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bende morpa kampüslü olmak istiyorum.

2. Deneme üyeliği hakkı: Morpa Kültür yayınlarının 1., 2., 3., 4. ve 5. Sınıf 1200 – 1800 Soruda Temel Dersler, Yaprak Test, Matematik Sihirbazı ve Pratik Dil Bilgisi kitaplarından bir tanesini satın alan okurlar için geçerlidir.

Deneme üyeliğinden her öğrenci sadece 1 kez yararlanabilir.

Deneme üyeliği ücretsiz olup kayıt olunan tarihten itibaren belirtilen günler arasında geçerlidir.

Öğretmenler için deneme üyeliği yoktur. Öğretmenlerimiz, istenilen bilgi ve belgeleri bize ulaştırdığı taktirde ücretsiz olarak Morpa Kampüs üyeliğine sahip olabileceklerdir.

Deneme üyeliğinizi başlatmak için lütfen alttaki düğmeye tıklayınız.

3. pakize çakır 5/b sınıfında okuyorum

4. Morpa Kampüs; ilköğretim öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, yeni öğretim müfredatına uygun, internet üzerinden kullanılan bilgisayar destekli bir eğitim yazılımıdır.

5. Ben Üye olmadan gİre bİlİr mİyİm?:)

6. en Üye olmadan gİre bİlİr mİyİm?:)

7. Ben Üye olmadan gİrebİlİr mİyİm

8. maalesef

arkadaşlar ben çok araştırdım fakat maalesef ücretsiz üye olunmuyor çalışkan olmak için de para gerekiyor böyle bir dünyada yaşıyoruz yani anlıycanız

9. öğretmanlere ücretsizmiş ama harika bir site öğretmen bize açıyor

10. valla girilsın de sıınavlardan yüz alıyımm

11. beni m lütfen şifremi hemen söylermisiniz..........

12. açılsa çok iyi olur

13. eda

eda

Off amk bıktım ya niye ücretli sizin yüzünüzden 40 60 alıyorum sınavdan