Michael Jackson'ın Doktoru suçlu bulundu

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 8 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. [​IMG]

    Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili suçlanan özel doktoru Conrad Murray'nin davasında karar verildi: Murray, 25 Haziran 2009'da yaşamını yitiren ünlü sanatçıyı kasıtsız öldürmekten dolayı suçlu buldu. Savcılık son duruşmada, "fırsatçı" diye nitelediği 58 yaşındaki doktor Murray'nin 50 yaşındaki pop yıldızına önce çok kuvvetli bir ağrı kesici verip sonra onu tek başına bıraktığını söyledi.

    Murray'nin bakım uygulamalarının 'tuhaf' olduğunu söyleyen savcı David Walgren, Murray'nin acil servise haber vermekte geciktiğini de ileri sürdü. Walgren, ayrıca doktorun eve gelen sağlık ekibine Jackson'a çok güçlü bir sakinleştirici olan propofol verdiğini söylemediğini hatırlattı. Savunma ise, Michael Jackson'ın davranışlarının hesabının doktora kesilmeye çalışıldığını savunup sanatçının iğneyi kendisinin yaptığını ileri sürdü.

    Tarafları dinleyen 5'i kadın 12 kişilik jüri, kapalı kapılar ardında tartıştıktan sonra savcılığa hak verdi ve Murray'nin "Kasıtsız adam öldürme" suçundan mahkum etti. Cezaevine gönderilen Murray'nin meslekten men edilmesi ve 4 yıl hapis yatması bekleniyor. Murray'nin kesin cezası 29 Kasım'da açıklanacak.
     
Yükleniyor...
- Michael Jackson'ın Doktoru Forum Tarih
Michael Jackson'ın Doktoruna Hapis Haberler 30 Kasım 2011
Michael Jackson'ın Son Provası Haberler 4 Temmuz 2009
Soru Michael Jackson Hangi Hayvanını Kayıt sırasında stüdyoya getirmiştir Sorun Cevaplayalım 14 Nisan 2016
Michael Schumacher kimdir kısaca Hakkında bilgi 27 Mart 2014