Michael Jackson Müslüman oldu

'Magazin haberleri' forumunda cemre gizem özen tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Michael Jackson Müslüman oldu

Sansasyonel yıldız Michael Jackson Müslüman oldu, magazin basını fena karıştı. Mustafa ismi önerildi ama o bir melek ismi seçti.

Michael Jackson Müslüman oldu, adını da Mikail olarak değiştirdi.

50 yaşındaki süperstar, tam da bir Arap şeyhi tarafından dava edilmiş Londra Yüksek Mahkemesi'nde yargılanırken din değiştirip, Müslüman oldu.
    MUSTAFA ÖNERİLDİ O MİKAİL'İ SEÇTİ

Adı verilmeyen gizli bir tanığın anlattıklarına göre, Jackson önceki gece bir imamı evine davet etti ve merasimin ardından Şahadet getirerek Müslüman oldu. İsim olarak önce Mustafa ismi önerildi ama O, hem dört büyük melekten biri olduğu için hem de ismine yakın olduğu için Mikail ismini seçti.

HAK YOLA YUSUF İSLAM DÖNDÜRDÜ

En yakın dostları olan şarkı sözü yazarı Dawud Wharnsby Ali (David Wharnsby) ve yapımcı Idris Phillips'in de (Phillip Bubal) teşvikleriyle önce inançlarını tartıştılar daha sonra Jackson Müslüman olmaya karar verdi.

İlk tebriğini Efsane sanatçı Yusuf İslam'dan alan Mikail Jackson, tüm gereklilikler bittikten sonra Mekke yoluna düşecek.

Ancak en çok merak edilen İslam dinini kabul ettiyse, İslam'ın gereklerini nasıl yerine getireceği?

2. Michael Jackson çok uzun süreden beri Müslümanmış zaten.. Ayrıca New Yorkun en büyük camisini de onun yaptırdığını duydum.. TV biraz geç haber vermiş..:f106:

3. hmm hiç duymamıştım daha şimdi duyuyorum ayselcim

4. önce o eski ten rengine dönsün bence :f196:

5. Niyee bluee yaa.. Başka ten renginde abdest kabul olmuyoki????:f30::f30:

6. Eeeee ne diyelim...
    Güle Güle Mıchael,
    hoşgeldin Mikail...:f63:

7. Allah kabul etsin inşallah

8. Tesekkürler

9. offf Chemist sen varya :f30::f30::f30:

10. bilgi ve paylaşımına teşekürler...

11. Allah kabul etsin ne diyelim

12. :f106::f106::f106::f106:

13. Artik musluman alemine hayirli olsun :) Belki artik yaptiklarindan tobe eder

14. Cevap: Michael Jackson Müslüman oldu

Eğer gerçekse ne ala , kutlu olsun...

15. Cevap: Michael Jackson Müslüman oldu

şu sıralar ağır bir hastalıkla penceleşiyor bildiğim kadarıyla :f20: