Mevlid Kandili Mesajları Facebook

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 23 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kandil Mesajları Facebook  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

  Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.Mevlid kandiliniz hayırlı olsun!

  [​IMG]


  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  [​IMG]

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Mevlid kandilinizi kutlarım Allaha emanet olun. Güzel kandiller..

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

  [​IMG]

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

  Bu gece Mevlit kandilin. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller..

  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun..

  Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

  [​IMG]

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve Alah’ın sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mevlit kandilin hayırlı olsun!

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  [​IMG]

  Mevlit kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Mevlit kandilin mübarek olsun…

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mevlit kandilin mübarek olsun.

  [​IMG]

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım..

  Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  Bu gece Mevlit kandili. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.
   
Yükleniyor...
- Mevlid Kandili Mesajları Forum Tarih
Mevlid kandili mesajları 2015 kısa ve öz Güzel Sözler 21 Aralık 2015
Yeni Mevlid kandili mesajları resimli 2016 Güzel Sözler 8 Ocak 2015
Resimli Mevlid Kandili Mesajları facebook Mübarek Gün ve Geceler 2 Ocak 2015
mevlid kandili facebook mesajları Sosyal Medya 2 Ocak 2015