metrobüs anadolu yakasında

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 3 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Metrobüsün 3 cü etabı olan Zincirlikuyu Söğütlüçeşme hattı bugünden itibaren zincirlikuyu Söğütlüçeşme arasında yolcu taşımasına başlıyor. Metrobüs, iki hat arasındaki süreyi 24 dakikaya indirecektir.

2. Cevap: metrobüs artık anadolu yakasında

her gün avrupa yakasının ve köprü trafiğini çekmekten hasta olucuktık .. güzel haber.. teşşekürler..:f118::

3. Cevap: metrobüs artık anadolu yakasında

Ne güzel bir haber avrupa yakasında sevdiklerimizi ziyaret edip aynı hızla Moda Bomonti de çay içebileceğiz... :f106:

4. Cevap: metrobüs artık anadolu yakasında

Moda bonti ne be gene senin tikky mekanlarından biri sanırım....Geçenlerde de profitrol yapan tiky bir mekan ismi söylemişsin ben onu profitrolün diğer adı sandım... İlla tikky olacak ya uyuss uyuss isim koyarlar bomonti neymiş..

Bu arada disco çok teşekkürler.. Haritaya bakıyorum acaba fransamı endonezyamı yoksa haiti haritasımı diye allahtan yazmışsın kocaman istanbul haritası diye teşekkürler..

5. Cevap: metrobüs anadolu yakasında

Moda nın kalamış tarafına bakan yerindedir ve iskelenin üst tarafındadır.
    Moda da sakin , kalabalık olmayan zamanlarında geçen vakti farkedemeyeceğiniz, bahar aylarında pek bir serin , hoş mekandır.

Kadıköy anadolu lisesi öğrencilerinin en az ders saatleri kadar zaman geçirdikleri, :oops: huzurlu mekandır. Güzel manzarası olan çay bahçesidir.Eskiden arada bir barış abinin de uğradığı çay bahçesi.

6. Cevap: metrobüs anadolu yakasında

Teşekkürler Blue... Sayende bonti mi bomontimi neyse işte öğrenmiş olduk.... Neyse öyle dinlemekle olmazistanbula gidince yarenim götürür beni oraya artık..

7. Cevap: metrobüs anadolu yakasında

Adresi aldım tamamdır güzel mekan:f63:
    Bu arada güzel haber bilgilendirdiğin için sağol Discoverer:f40: