Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

'Oyun Bölümü' forumunda JUN tarafından 6 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. JUN

JUN

Arkadaşlar pc ye metin2 yükledim.

Önceden açılıyordu.Bilgisayara format çektikten sonra yaklaşık 10 defa yükledim,yüklendi ama auto patch yükleme sayfası açıldığında --Metin.bin.Iz--pack/icon.epk.Iz--metin.exe--- bunları yükleyemiyor ve hata çıkarıyor.Lütfen nedenini ve çözümünü paylaşın.Saygılarımla..

2. Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

Metin2 oynayan arkadaşlar yetişin :)
    Şimdi gelirler :f40:

3. Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

Valla ben oynuyorum ama niye böyle oldu çözemedim :f106: E sende format çekmeseydin :f30:

4. Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

:f30::f30::f30::f30::f30:

5. Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

Jun bir hata kodu vermiyor mu eğer veriyorsa onu söylersen daha kolay yardımcı olabiliriz.
    Ayrıca bilgisayarın xp mi vistamı belkide format sırasında bir yanlışlık yaptın çünkü bende pc ye format attırdıktan sonra yıllarca girdiğim radyoya girememiştim. 2. format ile sorun çözülmüştü :f40:

6. JUN

JUN

Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

Bilgisayar xp.Formatla birlikte oyunu destekleyen bir programıda mı sildim diye düşünüyorum.Veya pcdeki bir program da oyunu engelliyor olabilir.Bu hataları veriyor: metin2.bin.Iz,size 184150,errno -4 pack\icon.epk.Iz,size,539888 errno -7 ve bunlar gibi 2-3 tane daha...:mad:

7. Cevap: Metin2 Sorunu Acil Yardım!!!

Arkadaşlar ben pwp oynuyorum oyuna girdiğimde yukarıdaki tablo (arkadaş ekleme, düello, fısıltı , ticaret yazan) kayboluyor. girip çıkınca düzeliyor ama tekrar kayboluyor sorunu bilen biri yardım pls..