Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır?

Konusu 'Online Oyunlar' forumundadır ve ZORBEY tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. ZORBEY Üye

Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır?

48 lvl ve sonrası zırhlara +5 basmak için yılan kuyruğu + gerekmektedir. ve +7 basmak içinde beyaz inci gerekli.
    aynı şekilde silahlarada +7 basmak için beyaz inci gerekmektedir.
    ve bu itemler çok nadir bulunuyor vede pahalı ama metin 2 bunu düşünüp
    bir çözüm üretmiş. biraz zor olsada güzel bi çözüm.
    bilindiği gibi şeytan kulesindeki demirci itemlere + basmak için item gerekmemekte ve diğer demircilere oranla daha iyi + basma
    şansı olmaktadır. fakat iteminizin yanma şansı vardır ki bunu göze almanız gerekmektedir.

şeytan kulesinin nerde olduğunu aşağı yukarı herkes bilir. aa ben genede anlatayım. şeytan kulesi seryong vadisindeki tapınağın son katındadır.
    vadiye ışınlandıktan sonra vadinin ortasında bir tapınak var oraya girip
    son katına kadar devam edeceksiniz. ve zaten girişinde bir bekçi ile karşılaşırsınız. üzerine tıkladığınızda sizi içeri gönderecektir.
    asıl önemli uyarım ise eğer oraya girip niyetiniz demirci katına çıkmaksa
    bunu yapmadan önce eğer arkadaşlarınız varsa yüksek lvl 75 lvl ve üzeri en az 5 kişi olması gerekmektedir.

çünkü bu kulenin herkatı süreli ve yapılması gereken görevler vardır.
    1 katında ilk olarak metin düştükten sonra metini kesilince direk sizi 2 kata atar.

buradaki tüm canavarları hemen kesmeniz gerekmektedir. canavarlar biter bitmez sizi 3 kata atacaktır. ateş kralın yanına
    buradaki ateş kraldan genelde beceri kitabı düşer. ve nadir olarak ruh taşı düştüğü olmuştur.

burdaki canavarları kesince sizi bi üst kattaki metin bölümüne atar
    buradaki metni kesince birsürü metin ortaya çıkacaktır.
    bu metinler genelde sahtedir içinde bir tanesi gerçek metindir. bu metni bulduktan sonra sizi bir sonraki mühür katına atacaktır ki en önemli kat bence bu kattır.

özellikle düşük lvl ve zayıf arkadaşlarımızın kenarda beklemeleri gereklidir.
    çünkü buradaki slatları kesmek o kadar kolay değil ve dağılmamaları gerekmektedir. bu nedenle üzerinizde mümkünse ex ile çıkmayın.
    burda her slottan bir mühür düşmekte ve zaman çok kısıtlıdır.
    bu kata düşen mühür üzerinizde kalırsa aşağı inince yok olur. özellikle
    belirtmek istedim.

bu katıda atlattıktan sonra yani tüm mühürleri 20 dk açtıktan sonra şeytan kral katına gelirsiniz. burada en önemli şey özelliikle belirteyim hiç kimsenin krala slotlar azalmadığı sürece görünmemesi gerekmektedir.

çünkü krala görünürseniz süre başlar ve 5 dk nız kalır. 5 dk da tüm slotları bitirip en son kralı kesmek zorundasınız. eğer önce kralı keserseniz demircide item basamassınız.

ve tüm slotları bitirdiniz gittiniz kralı kestiniz ve size üç demirciden birtanesi gelir.

Şeytan kulesi kuyumcusu : ayakkabı , kolye, bilezik , küpe yi + basmanızı sağlar ve sizden item istemez.

Şeytan kulesi zırh ustası : zırh kalkan ve kaskınızı + basmanızı sağlar ve item istemez.

Şeytan kulesi silahçısı: silahınızı + basmanızı sağlar ve sizden yükseltme yaparken item istemez.

en önemli uyarı kesinlikle düşük lvl arkadaşlar kenarda beklemelidir. 70 lvl üzeri sağlam arkadaşlar sizi çıkartıp istediğiniz itemi yükseltmenizi sağlar. eğer ortada dolanıp veya kral sandığı düşüreceğim diye uğraşırsanız diğer arkadaşlarınızın emeğine yazık edersiniz.

ve demirciyi geçtikten sonra artık yüksek lvl arkadaşlar azrail için
    bir üst katlara devam ederler.
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2014
  2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır?

ben 81 level savaşcıyım ve elimde partizan+9 var kendim kat çıkabilirmiyim?
  3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır?

Kardeş Beki Ben 75 Lvlım çıkabılırmiyim ...