Metin2 Parayla yang satın alma

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Metin2 postaneden yang alımı.

Metin2 oyununda artık parasız kalmaya son çünkü artık parayla yang satın alınabiliyor.Öncelikle dikkat etmeniz konu her yere güvenip işlem yapmamanız.Sizleri doğru bilgilendirmek için oyunda yang alan bir kaç arkadaşımdan yardım istedim ve onlardan öğrendiğim kadarıyla sizleri bilgilendirme çalışayım..

Öncelikle nereden alınıyorsa o siteye üye oluyorsunuz.Daha sonra verilen hesap numaralarına postane veya banka almak istediğiniz yank miktarı kadar para yatırıyorsunuz.Dekontunuz çok önemli kaybetmeyin..Daha sonra siteye giriş yapıp dekont bilgilerinizi giriyorsunuz.Ödemeniz onaylandıktan sonra (3.dakika içinde onaylanıyormuş.)daha sonra şiparişinizi verip sitenin söylediği adımları takip ediyorsunuz.Site size bir yer ve ürün adı söylüyor

Örnek:
    ch3 kırmızı ülke köy meydanı 4 tane mavi pot gibi oraya gidip 5 tane mavi pot alıp aldığınız yang mitarını yazarak pazar açıyorsunuz.Sorumlu kişi gelip potu alıyor ve para hanenize geçiyor..

Of ya karışık işler bunlar .

2. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

karkeş bu işler karışık ve bunun gerçek olacağını sanmıyorum size gerçek örnek ep aldığınızda 1 ep 500 ka getirir emeğe saygı +rep

3. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

Ezlem Senin Dediğin Yada Söylediğin Yol Çok Mantıksız Bunun Gibi İşleri Yapan 10000lerce Site Var Ptt ye Gidiosun Sana Siteden Bir Hesap Numarası Veriolar Ona 48 Kuruş yatırıosun(servere göre değişir) adam 1 gün sonra 1.köy şehir bekçisene gelip 1m yi trink ödüyo buna yalan demeyin çünkü benim arkadaşım hep alıo

4. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

Günahsız Cool şu kadarını söyleyebilirim Ezlem emin olmadığı şeyi yazmaz. Denemiş yada deneyen dostlarının güvencesiyle konuyu açmıştır.
    o yüzden yorum yaparken bunu gözönünde bulundurmanı rica ediyorum. :f40:

5. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

arkadaşlar prim vermeyelim bu yang satıcılarına adamlar 5kuruş harcamadan binlerce tl kazanıyorlar paranıza yazıktır

6. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

airbozan haklı bu yang satıcılarına prim vermeyelim

7. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

prim ne kardeşim

8. Cevap: Metin2 Parayla yang satın alma

Kardeşim Pttden Yang çekiliyomu ki ya çekiliyosa ordan alayım en gu
    venlısı o başka sitelerde çalabilyorlar en guvenlısı pttdir ama tabiki çekiliyosa

9. Yang ları mtcgame de kredi kartı ile "0" komisyon ile ödeme yapıp alabiliyorum