metin2 log hatası

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Ezlem tarafından 13 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. metin2 log hatası nedir,nasıl düzelir

1)Metin2.exe'ye Tıklıyorum,Patch Doluyor Oyunu Başlat Diyorum LOG Hatası Veriyor :

•Ekran Kartınız Yeterli Olmayabilir.

2)Ekran Kartımı Değiştirdim,Metin2.exe'ye Tıkladım Patch Doldu Oyunu Başlat Dedim Tekrar Log Hatası Verdi :

•Ekran Kartı Sürücüsü Programınız Yüklü Olmayabilir,Ekran Kartınızın Sitesine Ulaşarak Ekran Kartı Sürücüsü Programını İndirip Kurun.

3)Ekran Kartı Sürücüsü Programını da Yükledim Resmi Sitesinden Şimdi de LOG Hatası Veriyor Ne Yapmalıyım? :

•DirectX,Java ve Adobe Programlarını Resmi Sitelerinden Bilgisayarınıza İndirip Kurun,Sorun Gidecektir.
    •DirectX Programı Microsoft'a Aittir.

4)Üç Programı da Kurdum Hala LOG Hatası Vermeye Devam Ediyor Ne Yapabilirim Artık? :

•Bütün Her şeyin hazır olmasına rağmen LOG Hatası vermesinin sebebi Metin2'nin Yüklü Olduğu Klasör içindeki dosyaları değiştirmiş olmanız :

Oyunu Tamamen Silin,Metin2.org'tan İndirin ve Kurun.
    •Metin2'ye Windows Güvenlik Duvarından İzin Vermemiş Olmanız :

Denetim Masası'na Giriş Yapın,Güvenlik Merkezini Tıklayın Gerekli İzinleri Verin.
    •Uzun Süre Oyunda Kalmanızdan Dolayı LOG Hatası Verebilir(Sık Rastlanmaz ama) :

Görev Yöneticisinden Oyunu Kapatın Tekrar Açın,Eğer LOG Hatası Verirse Bilgisayarınızı Yeniden Başlatıp Oyuna Giriş Yapın.
    •Oyun Bileşenlerinin Silinmesi Sonucu Olabilir(Oyun Açıkken) :

Oyunu Tekrar Açın ve Giriş Yapın Sorun Gidecektir.