Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 17 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. metin2 kaydolamıyorum msn hatası

Metin2 kayıt olurken dikkat e-posta adresiniz yanlış görünüyor diye bir hata veriyor.Metin2 kaydol msn sorununun çözümü oldukça basit

yapmanız gereken tek şey windowslive.com uzantılı bir adres almak.O zaman msnyi kabul ediyor..

2. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

Aga Msn Den Onaylıyamıyom Msn Ye Hotmail.com diye yazıyom olmuyo windowslive.com diye yazıyom oyle bi msn yok diyo
    giremiyom onaylayamınca

3. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

yeni bir tane mail adresi almanız gerekiyor windowslive.com uzantılı olacak..

yani atıyorum aysefatma @ windowslive.com şeklinde ..

4. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

yeni bir tane mail adresi almanız gerekiyor windowslive.com uzantılı olacak..

yani atıyorum aysefatma @ windowslive.com şeklinde ..

5. Sorun

iyi de öle de yazıyom ''Bu e-posta adresi live.com, hotmail.com veya msn.com gibi ayrılmış bir etki alanına dahil. Lütfen farklı bir e-posta adresi girin. '' böle yazıyo o nasıl olcak

6. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

sagollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll sadece windowslive.com almak yeterli

7. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

Çok SağoL Kardes...

8. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

windowslive da hotmail da denedim (* Dikkat, E-Posta adresiniz doğru değil*)diyo

9. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

bendekı problem daha tuhaf windowslive hesabi acıorm acarken devam kısmında donuo :( !!!

10. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

ya beyler lütfen olmuyo ya

11. Cevap: Metin2 kayıt msn sorunu çözüm

ya kardeşim msn kaydol diyom zaten sonunda msn nin çöle bişe @hotmail.com windowslive.com lu olmuyo nası yapacam yardım!!!!